مولوی سلامی:

مکتب امام (ره) بر پایه «عقلانیت، معنویت و عدالت» استوار است

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان انقلاب در طول سالیان پس از رحلت امام (ره) تلاش زیادی داشته‌اند تا مکتب ایشان که بر پایه عقلانیت، معنویت و عدالت استوار است به فراموشی سپرده و منحرف شود، اما موفق نبوده‌اند.

مولوی نذیراحمد سلامی  ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، اظهار داشت: دشمنان انقلاب در طول سالیان پس از رحلت امام (ره) تلاش زیادی داشته‌اند تا مکتب ایشان که بر پایه عقلانیت، معنویت و عدالت استوار است به فراموشی سپرده و منحرف شود، اما موفق نبوده‌اند.

نماینده اهل سنت مردم استان سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه ویژگی‌های شخصیتی امام همچنان آن طور که باید برای نسل جدید بازگو نشده، گفت: ایستادگی امام خمینی (ره) در برابر قدرت‌های استبدادی و تصمیمات قاطع در کنار تکیه و توکل واقعی به قدرت الهی از دیگر ویژگی‌های بارز امام بود که موجب پیروزی انقلاب در مقابل اراده همه کشور‌های مستکبر شد.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) دین و سیاست را مکمل هم می‌دانست، بیان کرد: امروز همچنان انقلاب امام با محوریت جانشین به حق ایشان در حال صدور به دیگر نقاط جهان و حرکت رو به جلو است.

این عالم اهل سنت با بیان اینکه ۱۵ خرداد در تاریخ ملت سرفراز ایران یک نقطه عطف فراموش نشدنی و برای نهضت اسلام نقطه تحول بزرگی بوده، خاطرنشان کرد: قیام ۱۵ خرداد ریشه در قیام عاشورا دارد و این قیام توانست ماهیت اصلی رژیم پهلوی و آمریکا را آشکار کند؛ تمام درس آزادگی و شجاعت ما برگرفته از مکتب حسینی است که توانستیم در ۱۵ خرداد رژیم طاغوت را به زباله‌دان تاریخ بیندازیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار