اعزام ۲ هزار زائر به مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) از اردبیل

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل از اعزام ۲ هزار زائر از استان برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) خبر داد.

کلیم اله وثوقی با بیان اینکه شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) در قالب ۴۵ دستگاه اتوبوس با ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری به مرقد مطهر امام خمینی (ره) اعزام شدند افزود: زائران پس از اتمام مراسم به سمت استان باز می‌گردند.

او با اشاره به اینکه تشکل ها، شرکت ها، انجمن‌ها و رانندگان استان اردبیل برای اعزام زائران به مرقد امام مشارکت ویژه‌ای دارند تصریح کرد: به منظور ارتقای ایمنی، انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل مسافر استان و مدیران شرکت‌های حمل و نقل مسافر نسبت به نظارت بر عملکرد مدیران فنی و بازدید از ناوگان قبل از اعزام اهتمام جدی دارند.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل از آمادگی راهدارخانه‌ها و اکیپ‌های راهداری و بهره گیری از عوامل راهداری در کنار نیرو‌های حمل و نقلی به منظور ارائه خدمات حمل و نقلی به زائرین و حضور مداوم و مستمر در سطح جاده‌های استان خبر داد و خاطرنشان کرد: هماهنگی با مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین راهی برای آمادگی کامل در زمینه ارائه خدمات به زائرین و مترددین جاده در این ایام انجام شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.