رئال مادرید ۱-۱ اتلتیک بیلبائو/ بدرقه بنزما با تساوی و کسب عنوان نایب قهرمانی+ نتایج بازی های همزمان

شاگردان کارلو آنچلوتی با قبول یک تساوی خانگی برابر بیلبائو در روزی که با کاپیتان فرانسوی‌شان وداع کردند، فصل را به پایان رساندند.

در آخرین هفته از رقابت‌های لالیگای اسپانیا، امشب (یکشنبه) از ساعت ۲۰ به وقت تهران ۵ بازی همزمان برگزار شد که در مهمترین بازی رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برابر اتلتیک بیلبائو به تساوی یک - یک رضایت داد.

در این بازی که آخرین بازی کریم بنزما برای کهکشانی‌ها بود، اویهان سانست در دقیقه ۴۹ گل نخست را برای بیلبائو به ثمر رساند، اما بنزما با گلی که در دقیقه ۷۲ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، اجازه نداد که تیمش فصل را با شکست به پایان برساند. بنزما در دقیقه ۷۴ این بازی در میان تشویق هم‌تیمی‌ها و هواداران رئال مادرید از میدان خارج شد و جای خودش را به لوکا مودریچ داد.

همزمان با این بازی اتلتیکومادرید رده سومی که میهمان ویارئال بود نیز به تساوی ۲-۲ رضایت داد و به این ترتیب از فرصتی که برای کسب عنوان نایب قهرمانی داشت، استفاده نکرد. نیکلاس جکسون در دقیقه ۹ و خورخه پاسکال در دقیقه ۳+۹۰ برای ویارئال گلزنی کردند و گل‌های اتلتیکومادرید را هم آنخل کورئا در دقایق ۱۸ و ۵۶ به ثمر رساند. ضمن اینکه اکسل ویتسل هافبک بلژیکی اتلتیکومادرید در دقیقه ۷۱ اخراج شد.

در بازی‌های همزمان نتایج زیر رقم خورد:

مایورکا ۳ - رایووایکانو صفر
اوساسونا ۲- خیرونا یک
سوسیه‌داد ۲ - سویا یک 
ویارئال ۲- اتلتیکومادرید ۲

از ساعت ۲۲:۳۰ امشب ۵ بازی دیگر در هفته پایان لالیگا برگزار می‌شود که برنامه آن‌ها به شرح زیر است:

بتیس یک - والنسیا یک
سلتاویگو ۲ - بارسلونا ۱
الچه یک - کادیس یک
اسپانیول ۳- آلمریا ۳
وایادولید صفر - ختافه صفر

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار