رم در آخرین دیدارش در رقابت‌های فصل سری آ ۲-۱ اسپتزیا را شکست داد تا بالاتر از یوونتوس در رتبه ششم جدول قرار بگیرد.

در آخرین هفته از رقابت‌های  فصل سری آ رم و یوونتوس برای کسب سهمیه لیگ اروپا رقابت می‌کردند که در نهایت این شاگردان ژوزه مورینیو بودند که توانستند با برتری مقابل اسپتزیا راهی لیگ اروپا شوند و یوونتوس علی رغم پیروزی در خانه اودینزه، راهی لیگ کنفرانس شد.

رم در دیدار در دقیقه ۶ از حریف عقب افتاد. دیمیتریوس نیکولائو، مدافع پیش تاخته اسپتزیا، دروازه جالوروسی را باز کرد تا تیم مورینیو در آستانه رفتن به لیگ کنفرانس قرار بگیرد.

اما نیکلاس زالفسکی در دقیقه ۴۳ گل تساوی را برای رم به ثمر رساند تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم تلاش رمی‌ها برای رسیدن به گل برتری سرانجام در دقیقه ۸۹ به نتیجه رسید. خطای کلوین آمیان، مدافع اسپتزیا، در محوطه جریمه، یک کارت قرمز برای او و یک پنالتی برای رم به همراه داشت که پائولو دیبالا آن را تبدیل به گل کرد تا رم در این دیدار دشوار به پیروزی ۲-۱ برسد.

در دیدار همزمان، یوونتوس با تک گل فدریکو کیه‌زا موفق شد ۱-۰ در خانه اودینزه پیروز شود. در حالی که نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید، در دقیقه ۶۸ روی پاس مانوئل لوکاتلی، کیه‌زا توانست دروازه حریف را باز کند و پیروزی بیانکونری را در این دیدار رقم بزند. هرچند علی رغم این پیروزی، آن‌ها با ۶۲ امتیاز، هفتم شدند و فصل بعد باید در لیگ اروپا بازی کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.