مورینیو ورزشگاه المپیکو را منفجر کرد: همین‌جا می‌مانم

سرمربی رم، در پایان بازی با اسپتزیا از تصمیم فصل آینده خود رونمایی کرد.

آ. اس. رم در هفته پایانی سری A با نتیجه ۲-۱ از سد اسپتزیا گذشت تا سهمیه لیگ اروپا را به دست آورد؛ جامی که امسال تا فینال آن پیش رفت، ولی با شکست در ضربات پنالتی مقابل سویا از فتح آن بازماند. 

این اولین شکست ژوزه مورینیو در یک فینال اروپایی بود که باعث شد او بعد از پایان بازی اشک بریزد. او که از محبوبیت بالایی نزد هواداران رم برخوردار است چند پیشنهاد خوب برای ترک پایتخت ایتالیا دریافت کرده، اما به نظر می‌رسد که قصد دارد کار خود را در رم ادامه دهد.

مورینیو که فصل گذشته رم را قهرمان لیگ کنفرانس اروپا کرده بود امسال بدون جام کار خود را در این تیم به پایان رساند، اما امیدوار است تا سال آینده تیمی قدرتمندتر را روانه مسابقات کند. او در پایان بازی امشب با اسپتزیا به شدت مورد تشویق هواداران حاضر در ورزشگاه المپیک رم قرار گرفت و در پاسخ به ابراز احساسات آن‌ها از تصمیم خوشحال کننده خود رونمایی کرد.

مورینیو در حال ترک زمین از کنار خط طولی بود که متوجه ادامه تشویق هواداران شد او رو به دوستداران رم کرده و در حالی که برایشان دست تکان می‌داد با علامت انگشت خود به آن‌ها اعلام کرد که قصد دارد در رم بماند و جایی نخواهد رفت.

مورینیو ورزشگاه المپیکو را منفجر کرد: همین‌جا می‌مانم

این حرکت مورینیو باعث شادی حاضرین در ورزشگاه شد. آن‌ها که بعد از پایان بازی‌ها هنوز در ورزشگاه حضور داشتند با این خبر خوب مواجه و در حالی که از ماندن سرمربی تیم شان حسابی خوشحال شده بودند تشویق‌های خود را بیشتر کرده و به افتخار سرمربی پرتغالی هورا کشیدند تا به یکباره همه توجهات به آن سمت ورزشگاه جلب شود.

برچسب ها: مورینیو ، رم
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار