تجهیز تنها سالن همایش چناران نیازمند ۵۰ میلیارد ریال اعتبار است

فرماندار چناران گفت: تکمیل و تجهیز تنها سالن همایش در این شهرستان نیازمند تخصیص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

محسن مه آبادی فرماندار چناران گفت: در حالی که شهرستان چناران از ظرفیت وجود هنرمندان پرتعداد و برنامه‌های فرهنگی و متنوع محلی برخوردار است، اما از داشتن فضایی برای برپایی مراسم‌ها و گردهمایی هنرمندان بی بهره است.

او افزود: هم اکنون پیمانکار در حال ساخت بخشی از سالن همایش فعلی از محل تامین بودجه‌های سال ۱۴۰۱ یعنی سالن مجتمع فرهنگی میقات الرضا (ع) چناران است، اما تجهیز و تکمیل این سالن به عنوان یک سالن همایش چند منظوره نیازمند تخصیص اعتبار یاد شده است.

فرماندار چناران به نبود سینما در این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: در صورت تجهیز تنها سالن همایش چند منظوره شهرستان، امکان اکران فیلم در چناران در یک سالن استاندارد فراهم خواهد شد.

مه آبادی با اشاره به افتتاح نخستین فرهنگسرای روستایی خراسان رضوی در روستای خرم آباد بخش مرکزی چناران در سال گذشته بیان کرد: اگر این سالن نیز به امکانات پخش سینمایی مجهز شود، می‌توان زمینه اکران فیلم در مناطق روستایی منطقه را فراهم نمود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار