معضلات شهرستان رودبار در حوزه زیرساختی

نماینده مردم رودبار در مجلس گفت: این شهرستان در حوزه زیرساختی با معضلاتی مواجه است.

مهرداد گودرزوند چگینی، نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی امروز در شورای اداری که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار گیلان، رئیس و اعضای مجمع نمایندگان استان برگزار شد، با اشاره به مهاجرپذیر بودن این شهرستان گفت: ۷۰ درصد منابع استان از جمله مصالح، کشاورزی و آب در این رودبار تأمین می‌شود، ولی متأسفانه در حوزه امکانات و زیرساخت‌ها کماکان با مشکلاتی مواجه هستیم.

او وجود ۱۰‌هزار هکتار باغ زیتون‌ را نشان دهنده اهمیت کشاورزی در شهرستان رودبار برشمرد و افزود: ۳ هزار و ۳۰۰ هکتار اراضی شالیزاری، ۸۰ هکتار باغ انار، ۹۰ هکتار باغ گردو و ۹۰ هکتار فندق نشان از نقش این شهرستان در تأمین زنجیره غذایی کشور و استان است.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کشور گذشته در خصوص حل مشکلات این شهرستان اقداماتی خوبی انجام شده است، تصریح کرد: زیرساخت‌های رودبار بعد از زلزله سال ۱۳۶۹ به طور کامل از بین رفت، ولی اکنون علیرغم اقدامات مهم دولت در راستای حل این مشکلات برخی از این معضلات کماکان وجود دارد.

گودرزوند همچنین در این جلسه یاد و نام شهید یونس حسینی رودباری را گرامی داشت و گفت: وجود شهدایی همچون شهید یونس رودباری نشان دهنده ولایتمداری مردم گیلان و شهرستان رودبار در طول تاریخ نهضت انقلاب اسلامی است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.