در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

توزیع بیش از ۱۲۰ هزار بسته میان زائران/ ۵۰ غرفه و موکب برپا شد

مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: با برپایی بیش از ۵۰ غرفه و موکب نسبت به توزیع بیش از ۱۲۰ هزار بسته،از زائرین امام و شهدا پذیرایی انجام شده است.

محمد مهدی حسن زاده مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام راحل (ره) و به منظور خدمت رسانی شایسته به زائران مرقد مطهر، سازمان بسیج با برپایی غرفه‌های راهنمای زائر و برپایی موکب‌های پذیرایی حضوری فعال داشت.


 او در ادامه گفت: با برپایی بیش از ۵۰ غرفه و موکب نسبت به توزیع بیش از ۱۲۰،۰۰۰ بسته پذیرایی در قالب موکب‌های علی بن موسی الرضا علیه السلام از زائرین امام و شهدا پذیرایی انجام شده است.

مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران اضافه کرد: توزیع بروشور راهنمای زائر و حضور میدانی عزیزان بسیجی با لباس مخصوص جهت راهنمایی شفاهی زائران و فعالیت  تیم‌های سیار خودروی و موتوری راهنمای زائر و کمک به تامین امنیت مراسم و همچنین توزیع بروشور‌های فرهنگی و سیر نمایشگاهی مکتب امام به مسؤل کاروان‌های استان‌ها از دیگر  فعالیت‌ها بود.

  حسن زاده یادآور شد: همچنین طبق تدابیر صورت گرفته روز  گذشته بالغ بر هزار و پانصد نفر از بسیجیان شهرداری در قالب اعزام‌های اتوبوسی، موتوری، پیاده و خانوادگی خود را به محفل صمیمی عاشقان امامین انقلاب رساندند و ضمن تجدید عهد با امام راحل،  فرامین و بیانات رهبر انقلاب را استماع و سرلوحه تفکر،  برنامه ریزی و اقدام خود قرار دادند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.