افزودن شش رشته جدید به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شهرکرد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: شش رشته جدید تحصیلات تکمیلی به رشته‌های این دانشگاه افزوده شد.

پژمان فاضلی اظهار داشت: با موافقت شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، رشته‌های جدید مقطع کارشناسی ارشد از مهرماه امسال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد راه اندازی می‌شود.

وی از پذیرش دانشجو در رشته‌های جدید کارشناسی ارشد آسیب شناسی ورزشی و تمرینات اصلاحی، روانشناسی ورزشی، فلسفه و کلام اسلامی، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، اگروتکنولوژی گرایش علوم و تکنولوژی بذر و آگرواکولوژی در دانشگاه آزاد شهرکرد خبر داد و افزود: هم اکنون در این دانشگاه ۴۸ رشته در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد.

فاضلی اضافه کرد: دانشگاه آزاد شهرکرد با در نظر گرفتن آمایش منطقه‌ای و برای رسیدن به دانشگاه کارآفرین و همچنین پاسخ به نیاز جوانان جویای تحصیل به ویژه تحصیلات تکمیلی، به دنبال افزایش رشته‌های جدید و کاربردی است.


بیشتر بخوانید


وی یادآور شد: برای تشویق نسل جوان و جویای علم، شرایط ویژه‌ای مانند تخفیف شهریه و وام‌های تحصیلی مختلف در نظر گرفته‌ایم.

فاضلی گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ و همچنین داوطلبان استعداد‌های درخشان که معدل کارشناسی آن‌ها ۱۶ به بالا و فارغ‌التحصیل سال ۱۳۹۹ به بعد هستند، می‌توانند از مهرماه امسال در این رشته‌ها مشغول به تحصیل شوند.

وی تصریح کرد: متقاضیان ثبت نام بدون آزمون ویژه استعداد‌های درخشان مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند تا روز شنبه۲۰ خرداد با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و در صورت داشتن شرایط ویژه استعداد‌های درخشان مقطع کارشناسی ارشد ابتدا نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام و سپس با ورود به سامانه نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته، محل‌های درخواستی اقدام کنند.

فاضلی ادامه داد: در این دانشگاه حدود ۱۰ هزار دانشجو در رشته‌های تحصیلی مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی و دکتری تخصصی مشغول به تحصیل هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار