اعلام مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره بین‌المللی عکس «مزارات»

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره بین‌المللی عکس «مزارات» تا ۲۶ خردادماه فرصت دارند، ثبت‌نام و آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 دبیر اجرایی جشنواره بین‌المللی عکس «مزارات» گفت: عکاسان داخل و خارج کشور از ۱۶ اردیبهشت سال جاری امکان ثبت‌نام و ارسال آثار خود را به دومین جشنواره عکس مزارات داشتند و مهلت ارسال آثار به این دوره از جشنواره، طبق فراخوان خواهد بود و به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
 
امین ابراهیمی افزود: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته، داوری آثار جشنواره نیز با حضور رها بیلر از ترکیه، محمد ستاری، سیدعباس میرهاشمی، ابراهیم بهرامی و مهدی مقیم‌نژاد در اواخر خردادماه در مدت دو روز در مشهد انجام خواهد شد.
 
دبیر اجرایی جشنواره بین‌المللی عکس مزارات با تأکید بر اینکه از تمامی ظرفیت‌های داخلی و خارجی برای اعلام فراخوان این دوره جشنواره استفاده شده است، گفت: علاوه بر استفاده از شبکه‌های مجازی، فراخوان دومین دوره جشنواره برای تمامی شرکت‌کنندگان خارجی اولین دوره، از طریق ایمیل ارسال شده است. 
 
ابراهیمی ادامه داد: همچنین به همت معاونت امور بین‌الملل آستان قدس رضوی و هماهنگی‌های صورت گرفته با رایزن‌های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، موفق به معرفی گسترده‌تر دومین دوره این جشنواره در سطح بین‌المللی نسبت به دوره نخست به ویژه در برخی از کشور‌های اروپایی شدیم. 
 
وی افزود: تاکنون عکاسانی از کشور‌های مختلف جهان همچون استرالیا، آمریکا، انگلستان، اسپانیا، سریلانکا، ایتالیا، رومانی، پاکستان، عراق، فلسطین، هندوستان و ترکیه، در سایت جشنواره ثبت‌نام و یا آثارشان را به دبیرخانه آن ارسال کردند.
 
ابراهیمی گفت: دبیرخانه دومین جشنواره بین‌المللی عکس مزارات با بهره‌گیری از ظرفیت سایت‌های عکاسی کشور، ارسال پیامک برای شرکت‌کنندگان داخلی دوره نخست جشنواره و برگزاری نشست خبری در مشهد، توانسته اطلاع‌رسانی خوبی در خصوص برگزاری دومین دوره جشنواره در بین جامعه عکاسان ایرانی داشته باشد. 
 
وی اضافه کرد: در سطح داخلی نیز شاهد نام‌نویسی و شرکت عکاسانی از تمامی استان‌های ایران در این دوره جشنواره عکس مزارات بودیم که بی‌شک بر تعداد شرکت‌کنندگان در روز‌های آتی افزوده خواهد شد. 
 
دبیر اجرایی جشنواره بین‌المللی عکس مزارات تصریح کرد: از تمامی عکاسان تقاضا داریم که ارسال عکس‌های خود را به روز‌های پایانی مهلت دریافت آثار جشنواره موکول نکنند.
 
دومین جشنواره بین‌المللی عکس مزارات به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با همکاری معاونت امور بین‌الملل این آستان مقدس در دو بخش «مزارات (مزار‌های اسلامی)» و «نیایش (در ادیان آسمانی)»، برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان امکان ارسال هفت عکس در هر بخش را به دبیرخانه جشنواره (از طریق سایت آن به نشانی www.photo.mazaar.net) دارند.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار