فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

دشمن، پایه‌های تمدن نوین اسلامی را نشانه رفته است

سردار زارع کمالی گفت: برای تحقق پایه‌های تمدن نوین اسلامی، معلمان با ایفای نقش مؤثر مغز‌های دانش‌آموزان را از آسیب دشمن در امان نگه‌دارند.  

سردارحسین زارع کمالی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: هدف انقلاب اسلامی، ایجاد تمدن نوین اسلامی برای زمینه‌سازی ظهور منجی عالم بشریت است.

او با بیان اینکه برای تحقق تمدن نوین اسلامی هزاران شهید داده ایم، اظهار کرد: امروز در میانه جنگ ترکیبی با محوریت جنگ شناختی قرار داریم؛ جنگی که پایه‌های تمدن نوین اسلامی را نشانه گرفته است.

سردارزارع کمالی با تأکید به اینکه معلمان و اساتید پایه‌ریز چنین تمدنی و دانش‌آموزان این انقلاب تمدن ساز این نظام هستند، تصریح کرد: یکی از پایه‌های تمدن نوین اسلامی علم است؛ برای تحقق این پایه معلمان و فرهنگیان نقش مهمی داشته و با ایفای نقش مؤثر می‌توانند مغز‌های دانش‌آموزان را از آسیب دشمن در امان نگه‌دارند.

او با اشاره بر لزوم هماهنگی و همدلی نهاد‌های مختلف برای تحقق تمدن نوین اسلامی، ادامه داد: بنا به فرمان رهبر معظم انقلاب، سپاه به منظور سند تحول بنیادین به کمک آموزش و پروش آمده است تا در نهایت متخصصانی عالم، متفکر و پایبند به اخلاق اسلامی تحویل جامعه بدهیم.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: انتظار می‌رود تعداد مدارس الگوی صالح سال‌به‌ سال حتی در شهر‌های دورافتاده بیشتر شود تا بتوان دانش‌آموزان در تراز انقلاب اسلامی تربیت کرد. 

فرمانده سپاه الغدیر استان تأکید کرد: از معلمان و فرهنگیان انتظار می‌رود در مقوله تقویت هویت ایرانی اسلامی و شخصیت ملی تلاش ویژه‌ای داشته باشند.

سردارزارع کمالی در پایان گفت: محمدعلی رحیمی‌پور به‌عنوان مسئول سازمان مدارس الگوی صالح سپاه الغدیر یزد معرفی شد. رحیمی پور محقق، پژوهشگر، مؤلف است و سابقه ۲۳ سال تدریس در دانشگاه‌ها و سایر مراکز آموزشی، دکترای مدیریت راهبردی دانش، مسئولیت‌های پژوهشی مختلف را در کارنامه خوددارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۵ ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
گوشت و مرغ کیلویی چند است؟ این نکته خیلی مهمه
آخرین اخبار