ثبت نام مسابقات قرآنی مدهامتان تا پایان تیر ادامه دارد

سرپرست ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت: ۲۵۲ نفر در استان در مسابقات مدهامتان ثبت نام کرده اند و نام نویسی تا پایان تیر ادامه دارد.

حجت‌الاسلام  محقی سرپرست ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی از ثبت نام ۲۵۲ نفر از فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان در شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان خبر داد و گفت: ثبت نام در مسابقات تا پایان تیر ادامه دارد.

او با بیان این که شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان  ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است افزود: مخاطبان این طرح باید عضو کانون‌های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور بوده و در رده‌های سنی کودکان (زیر ۷ سال)، نوجوانان (۷ تا ۱۶ سال) و جوانان (۱۷ تا ۳۰ سال) قرار داشته باشند.

حجت‌الاسلام  محقی با اشاره به اینکه ثبت نام مسابقات قرآنی مد‌هامتان از اول اردیبهشت در سطح استان آغاز شده است، گفت: علاقمندان شرکت در این مسابقات می‌توانند پس از ثبت نام در سامانه بچه‌های مسجد و عضویت در کانون فرهنگی هنری مسجد خود، در ناحیه کاربری به بخش فعالیت‌های من مراجعه کرده و با انتخاب مدهامّتان به صفحه ارسال فایل هدایت شوند.

سرپرست ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی با بیان این که این مسابقات در دو بخش اعضا و کانونی برگزار می‌شود، ادامه داد: رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت تقلیدی، قرائت ترتیل، مفاهیم، معارف اهل بیت (ع)، اذان، حفظ کل، حفظ‌جزء ۳۰، مکبری، قرائت نماز و استعدادیابی در بخش اعضا و جلسات قرآن کریم (مساجد پایگاه قرآن)، تلاوت نور و تولیدات هنری ویژه بخش کانونی است.

او گفت: افرادی که در مرحله کشوری مسابقات مدهامتان در دو دوره گذشته (چهاردهم و پانزدهم) رتبه اول تا سوم را کسب کرده اند و یا در مسابقات سازمان اوقاف و امورخیریه در دو دوره گذشته (۱۴۰۱و ۱۴۰۰) رتبه اول تا پنجم ملی یا بین المللی را کسب کرده‌اند، نمی‌توانند در این مسابقات در همان رشته شرکت کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار