برخورد پلیس راه خلخال با کامیون‌های با تناژ اضافی

دادستان عمومی و انقلاب خلخال از برخورد قاطع با کامیون‌های با تناژ اضافه در حوزه استحفاظی شهرستان خلخال در مسیر‌های منتهی به تالش، رضوانشهر خبر داد.

آرش جعفری ظهر امروز در جلسه با اعضای شورای ترافیک شهرستان خلخال اظهار کرد: اضافه بار و تناژ اضافی از اصلی‌ترین مشکلات تخریب جاده‌های شهرستان خلخال است و پلیس‌های مستقر محور‌های مواصلاتی این شهرستان با قاطعیت با اضافه بار برخورد نمایند.

او بر حضور پلیس مقتدر راه در محور‌های مواصلاتی تاکید کرده و افزود: تقویت نیروی انسانی یکی از ملزومات است و قطعا با مسئولین استان در جهت افزایش نیروی پلیس راه جهت  انجام ماموریت‌ها پیگیری لازم و مکاتبات انجام خواهد شد.

دادستان عمومی وانقلاب خلخال بیان کرد: در برخی مواقع کامیون‌داران با واحد‌های شن و ماسه همدستی کرده و در محور‌ها در نبود پلیس با اضافه بار تردد و بدون برگه بارنامه از محور عبور می‌کنند که برخورد قاطع و قانونی در خصوص این رانندگان و واحد‌های تولید شن وماسه انجام خواهد شد.

جعفری بیان کرد: اجازه نخواهیم داد چند هنجار شکن  کامیون دار به خاطر سود و نفع شخصی علاوه بر حمل تناژ اضافه برخورد نامناسب با عوامل انتظامی و پلیس راه را داشته باشند و در این خصوص با قاطعیت با هنجار شکنان از سوی مقام قضایی برخورد خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.