برگزاری همایش انتخاب تاریخی در شهرستان آذرشهر

با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی همایش انتخاب تاریخی در شهرستان آذرشهر برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در همایش انتخاب تاریخی که در آذرشهر برگزار شد نظام مقدس جمهوری اسلامی را یادگار حضرت امام خمینی (ره) دانست و گفت: دشمنان در طول ۴۵ سال گذشته همواره تلاش کرده اند انقلاب اسلامی را با فتنه جنگ، ترور، توطئه‌های فرهنگی و اغتشاش ساقط کنند اما این انقلاب به پشتوانه مردم انقلابی و نعمت ولایت زنده است و هیچ وقت اجازه تعبیر خواب شوم معاندان و دشمنان را نخواهیم داد.

وی بر ضرورت تبیین صحیح و شایسته ابعاد شخصیتی و مدیریتی رهبر معظم انقلاب توسط نخبگان و پژوهشگران تاکید کرد و افزود: ابعاد شخصیتی، سیره و سلوک، راهبرد‌ها، کارنامه مدیریتی و اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب باید مورد پژوهش و تحقیق گسترده قرار گیرد.

امام جمعه تبریز تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در طول فعالیت‌های سیاسی و انقلابی خود و در مسئولیت‌های مختلف کارنامه بسیار درخشان و افتخار آمیزی دارند.

وی آینده نگری و مدیریت راهبردی در عرصه‌های دفاعی، سیاسی و امنیتی را شاخص‌های توانمندی آیت الله خامنه‌ای ذکر کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب با تدبیر ومدیریت راهبردی نقش کلیدی در مهار بحران‌ها ،تامین امنیت ملی و گسترش عمق راهبردی انقلاب اسلامی دارند.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با اشاره به اینکه ایران اسلامی به جزیره ثبات امنیت در جهان تبدیل شده است گفت: با توجه به ناامنی‌های گسترده در خاورمیانه ایران اسلامی به برکت رهبری حکیمانه و مدیریت راهبردی رهبر معظم انقلاب، جانفشانی نیرو‌های مسلح و پشتوانه مردم هوشیار هم اکنون از امنیت پایدار در جهان برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی یادآوری کرد: مدیریت جهادی، کاهش تهدیدات، حفظ استقلال و توسعه قلمرو حیاتی و دفاعی کشور، فراتر از مرز‌های جغرافیایی از مولفه‌ها و شاخص‌های تاثیر گذار در مدیریت توانمند و کارآمدی حضرت آیت الله خامنه‌ای است.

وی حضرت آیت الله خامنه‌ای را مصلح و منادی بزرگ وحدت در میان مسلمانان ذکر کرد و گفت: وحدت جهان اسلام و ترویج دین مبین اسلام و پرهیز از اختلاف مدیون رهبری حکیمانه ایشان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.