اختلافات خانوادگی انگیزه قتل برادر شد

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت: قاتلی که به علت اختلاف خانوادگی برادرش را مجروح و به داخل استخر پرتاب کرده بود دستگیر شد.

سرهنگ افشین یاری در این رابطه افزود: در پی اعلام شبانه یک فقره غرق شدگی مشکوک به فوریت پلیسی ۱۱۰ در اوایل هفته جاری بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او گفت: عوامل گشت کلانتری ۱۲ جانبازان به محل اعزام و افرادی به آن‌ها مراجعه و اعلام می‌کنند که ما متوجه کمک خواهی فردی در این حوالی شدیم، سریعا به محل استخر باغ رفته و مشاهده کردیم که جوانی حدودا ۲۰ ساله با صورتی خون آلود در حال غرق شدن است، از آنجا که استخر عمیق بود و ما هم بدون وسیله و ناآشنا به فنون شنا بودیم، نتوانستم به او کمک کنیم و غرق شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد تصریح کرد: ضمن حفظ صحنه، از پرسنل پلیس آگاهی، بازپرس ویژه قتل، هلال احمر و آتش نشانی دعوت شد، در نهایت تا نیمه‌های شب جسد خارج و پس از انجام تشریفات پزشکی قانونی به سردخانه منتقل شد.

یاری با اشاره به دستگیری دو نفر از بستگان نزدیک مقتول و اعتراف به نقش اصلی برادر وی در این موضوع، افزود: قاتل روز گذشته توسط مأموران پلیس آگاهی شهرستان دستگیر شد.

او با اشاره به مواجهه وی با قرائن و شواهد موجود گفت: فرد مشکوک به قتل برادرش به انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان مرکزی همدان شد.

برچسب ها: نیروی انتظامی ، قتل
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.