مسی: رویای من بازگشت به بارسلونا بود/ اگر پول برایم مهم بود به عربستان می‌رفتم

ستاره آرژانتینی فوتبال گفت: از چند تیم اروپایی پیشنهاد داشتم، اما آن‌ها را ارزیابی هم نکردم، چون می‌خواستم در اروپا فقط برای بارسلونا بازی کنم.

لیونل مسی در مصاحبه با شبکه اسپورت تایید کرد که به بارسلونا بازنخواهد گشت و مقصد او اینتر میامی است.

وی اظهار داشت: به بارسلونا برنمی‌گردم و به اینتر میامی می‌روم. پس از قهرمانی در جام جهانی و پس از آن که نتوانستم به بارسلونا برگردم به لیگ آمریکا می‌روم تا با آرامش بیشتری فوتبالم را ادامه دهم و از هر روزم لذت ببرم. 

فوق ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال ادامه داد: پیشنهاد‌های دیگری هم از تیم‌های دیگر اروپا به دستم رسید، اما حتی آن‌ها را ارزیابی هم نکردم، چون در اروپا قصدم فقط بازگشت به بارسلونا بود. اگر مسئله پول بود به عربستان یا جای دیگر می‌رفتم، پیشنهاد آن‌ها به نظر من پول زیادی است و حقیقت این است که تصمیم من برای پول نیست.

بازیکن سابق تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن خاطرنشان کرد: می‌گویند که برنامه‌ها را با بوسکتس و آلبا چیده‌ایم، اما هرکسی برای آینده خودش برنامه‌ریزی دارد. قطعاً از حضور آن‌ها در اینترمیامی خوشحال خواهم شد، اما این طور نبوده که از قبل برنامه آن را چیده باشیم. 

مسی گفت: در سال ۲۰۲۱ وقتی از بارسا رفتم، لالیگا قبول کرده بود که قرارداد مرا ثبت کند، اما چنین اتفاقی رخ نداد و اصلاً امکان پذیر نبود. من ترسیدم نکند دوباره چنین اتفاقی رخ دهد. می‌خواستم خودم برای آینده‌ام تصمیم بگیرم و این تصمیم بازنگشتن به بارسلونا بود. هر چند که واقعاً دوست داشتم برگردم. قبلاً هم به خاطر یک سری مسائل که در دوران بازی من در بارسلونا حقیقت نداشت، بسیار سرزنش شدم. کمی از این مسائل خسته شده‌ام. نمی‌خواستم برگردم و باز هم بگویند به خاطر من مجبورند بازیکنان را بفروشند! چنین چیز‌هایی شنیدم و نمی‌خواستم چنین اتفاقی به خاطر بازگشت من رخ دهد.

بازیکن سابق بارسلونا عنوان کرد: واقعاً از قهرمانی بارسلونا در لالیگا هیجان زده شدم. کل فصل تیم را دنبال می‌کردم و مثل هر هوادار دیگری لذت بردم. با ژاوی خیلی اوقات صحبت می‌کنیم. دلم می‌خواست به شکل بهتری تیم را ترک و با هواداران خداحافظی بهتری می‌کردم. دلم می‌خواست مثل بوسکتس، آلبا، ژاوی و اینیستا خداحافظی کنم. به همین خاطر از سرود‌های هواداران وقتی حتی آنجا نیستم لذت می‌برم.

وی با بیان اینکه حدود ۲ سال بود که اصلاً حال خوشی نداشتم و از زندگیم لذت نمی‌بردم، ادامه داد: طبیعی است که دوست دارم به باشگاه نزدیک باشم. علاوه بر این، من قصد دارم در بارسلونا زندگی کنم. این یکی از مواردی است که با همسر و فرزندانم کاملاً در مورد آن صحبت می‌کنیم. امیدوارم روزی بتوانم کمکی به باشگاه کنم، من واقعا میخواهم روزی یک خداحافظی واقعی با هواداران داشته باشم.

لیونل مسی اظهار داشت: بارسلونا برای من پیشنهاد شفاهی ارسال کرد، اما هرگز پیشنهاد رسمی و کتبی برای من ارسال نکرد. من به نقطه‌ای از زندگی‌ام رسیده‌ام که می‌خواهم به طور کامل از توجه و رسانه‌ها دور شوم. من معتقد بودم اگر به بارسلونا برنگردم خداحافظی از فوتبال گزینه بهتری برای من است. 

ستاره سابق بارسلونا در مورد جذب فران تورس با مبلغ ۵۵ میلیون یورو بعد از جدایی‌اش، تصریح کرد: در آن زمان من از نحوه خروجم بسیار عصبانی بودم. باشگاه مدتی بعد از خروج من متوجه شد که می‌تواند بازیکن بخرد! طی این ۲ سال سعی کردم این موضوع را فراموش کنم و دیگر به آن فکر نمی‌کنم؛ به هرحال اتفاقی است که رخ داده است. علاقه دارم یک مراسم خداحافظی همراه بوسکتس، ژاوی، اینیستا و آلبا برای من گرفته شود. شنیدن نامم از سوی هواداران وقتی که خودم در نیوکمپ حضور نداشتم خوشحال‌کننده و عجیب بود. بعد از قهرمانی در جام‌جهانی من به هرچیزی که در فوتبال ممکن بود رسیدم و همانجا برای من همه چیز کامل و تمام شد!

وی افزود: هیچ زمانی مشکلی درمورد حقوق با بارسا نداشتم. مدیریت بارسا یک قرارداد به من ارائه داد، اما رسمی نبود. پیشنهاد بارسا کتبی، امضا شده و رسمی نبود. من هیچ وقت در مورد حقوقم با بارسا حرف نزدم. اگر پول برایم مهم بود به عربستان می‌رفتم! رویای من برگشتن به بارسا بود، اما مطمئن نبودم که اتفاق رخ می‌دهد. من اتفاقات تابستان ۲ سال پیش را به خوبی به یاد دارم. نمی‌خواستم به بچه‌هایم بگویم که به بارسلون برمی‌گردیم و بعد از آن هیچی اتفاق نمی‌افتاد. من در این مورد سکوت کردم.

مسی اظهار داشت: مطمئن نیستم که بارسا تمام تلاشش را برای بازگشت من انجام داده باشد، اما حرف‌های ژاوی را به خوبی به یاد دارم که چه چیز‌هایی به من گفت. در کل این مدت یک یا دو بار با رئیس لاپورتا صحبت کردم. من مطمئن هستم افرادی در باشگاه حضور دارند که نمی‌خواستند من به بارسا برگردم، چون این یک نکته منفی برای باشگاه محسوب می‌شد.

برچسب ها: مسی ، بارسلونا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار