ساخت مسکن برای ۲۶ هزار متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ساخت مسکن برای ۲۶ هزار متقاضی نهضت ملی مسکن که اقدام به واریز مبالغ اولیه کردند، در اولویت اصلی قرار گرفته است.

محبوب حیدری در بازدید از طرح نهضت ملی مسکن شهرستان اردبیل اظهار کرد: ۱۱۶ هزار نفر برای بهره مندی از مزایای نهضت ملی مسکن در استان اردبیل ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۴۱ هزار نفر تأیید نهایی شدند.

او تصریح کرد: ۲۶ هزار متقاضی نیز با واریز مبالغ اولیه در احداث این واحد‌ها راه و شهرسازی را یاری کردند تا شاهد احداث و تحویل به موقع این واحد‌ها برای متقاضیان نهایی باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل ساخت واحد‌های مسکونی را در متراژ ۶۵، ۷۵ و ۸۵ متر مربع در سایت نهضت ملی مسکن اردبیل یادآور شد و افزود: با تصویب شورای عالی پول و اعتبار تسهیلات اعطایی برای این طرح ۵۵۰ میلیون تومان مصوب شده است.

حیدری گفت: در ماه‌های آینده در شهر اردبیل تعدادی از این واحد‌ها تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد. او به تخصیص زمین در سایت شهرک سردار شهید سلیمانی شهر اردبیل اشاره کرد و افزود: زمین مورد نیاز برای این سایت اختصاص یافته و هم اکنون ۵۰۵ هکتار در مرحله آماده سازی بوده که عملیات اجرایی نیز در این سایت در حال آغاز شدن است.

او اضافه کرد: از ۳۲ هزار متقاضی نهضت ملی مسکن در شهر اردبیل، ۲۱ هزار متقاضی به تأیید نهایی رسیده و واریز مبلغ اولیه ۱۰ هزار متقاضی انجام شده تا ساخت ۱۰هزار واحد را در بخش‌های مختلف شهرک سردار شهید سلیمانی شاهد باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: با تحویل زمین به سازندگان و پیمانکاران و تدارک زیرساخت‌های لازم به ویژه آب، برق، گاز و عملیات ساخت این واحد‌ها به زودی آغاز شده و امیدواریم تا ۲ سال آینده این واحد‌ها نیز تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
رامین
۱۵:۱۷ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲
من واریزی قسط دومم و نیمه دوم خرداد ماه انجام دادم و تعهدنامه رو هم ازم گرفتن و گفتن نهایتش ده روز دیگه اس ام اس الویت بندی برام ارسال میکنن ولی الان دو ماهه خبری نیست الان باید به کجا مراجعه کنم؟
Iran (Islamic Republic of)
ایرانی
۱۱:۳۹ ۲۹ مرداد ۱۴۰۲
سلام اونایی که تو تمدید پول رو ریختن،متاسفانه گفتن دوماه طول میکشه پبامک اولويت بندی بیاد
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۱۸:۲۴ ۱۱ تير ۱۴۰۲
برعکس،
کسی که بیشتر از همه نیازمن مسکن هست، پول نداره که واریز کنه.
Iran (Islamic Republic of)
ایدین
۰۲:۳۶ ۱۰ تير ۱۴۰۲
خیلیم عالی هست بله کسی که پرداخت ها را به موقع انجام بدهد یقین در انتخاب واحدها حق تقدم با ایشان هست دوست عزیز این کجاست تبعیض است
Iran (Islamic Republic of)
ایدین
۰۲:۳۶ ۱۰ تير ۱۴۰۲
خیلیم عالی هست بله کسی که پرداخت ها را به موقع انجام بدهد یقین در انتخاب واحدها حق تقدم با ایشان هست دوست عزیز این کجاست تبعیض است
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
بهرام
۱۸:۲۲ ۰۶ تير ۱۴۰۲
دروغ است اردبیل کلا تبعیض است،آنها که اول واریز زدن بهترین مکان و میگیرند و این در مسکن شهر سازی همیشه هر روز قابل مشاهده است. کاغد دادن اول واریز کردی جا بهتر خط بزن برای شماست.