تخفیف ۲۰ درصدی در فروشگاه‌های صنایع دستی اصفهان

به مناسبت هفته صنایع دستی، فروشگاه‌های منتخب صنایع دستی اصفهان در قالب طرح مهمان هنرمند با تخفیف ۵ تا ۲۰ درصدی محصولات خود را عرضه می‌کنند.

رئیس اتحادیه صنایع‌دستی استان با اشاره به افزایش قیمت مواد اولیه تولید صنایع دستی گفت: به مناسبت آغاز هفته صنایع‌دستی اصفهان طرحی با عنوان مهمان هنرمند برگزار می‌شود که در این طرح فروشگاه‌های منتخب صنایع‌دستی شهر اصفهان که دارای نشان اعتماد هستند، به شهروندان و گردشگران برای خرید صنایع‌دستی تخفیفی بین پنج تا ۲۰ درصد ارائه می‌دهند.


مجدالدین تاج افزود: فروشگاهی نشان اعتماد صنایع‌دستی را دریافت می‌کند که استاندار‌های لازم را از نظر کیفیت صنایع‌دستی، قیمت، شیوه ارائه، برندینگ و بسته‌بندی رعایت کند تا این نشان که با امضای اتحادیه صنایع‌دستی و مدیرکل میراث فرهنگی است به آن تعلق گیرد.


وی گفت: شهر اصفهان دارای ۸۰ فروشگاه صنایع دستی دارای نشان اعتماد است که از این تعداد، ۴۵ فروشگاه صنایع‌دستی مرتبط با نقره است و به دلیل نوسانات قیمت نقره و بالا بودن هزینه‌های مواد اولیه این رشته، طرح مهمان هنرمند شامل این فروشگاه‌ها نمی‌شود.


تاج با بیان اینکه ۳۵ فروشگاه صنایع‌دستی دارای نشان اعتماد شامل طرح مهمان هنرمند می‌شود، گفت: این طرح از بیستم تا بیست‌وششم خردادماه به مناسبت هفته صنایع‌دستی در اصفهان برگزار خواهد شد، و در صورت استقبال شهروندان تداوم خواهد داشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار