احضار رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس و مدیر بیمارستان امام رضا به دادسرا

بدنبال سرقت اخیر از بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی استان از احضار رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس و مدیر این بیمارستان به دادسرا خبر داد.

شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب اسلامی استان با اشاره به ماجرای سرقت اخیر از بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه، گفت : از حدود سه هفته پیش بدنبال سرقت قطعات سربی دیوار‌های اتاق رادیوتراپی این بیمارستان، موضوع بصورت جدی در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت. 

وی ادامه داد: در این راستا تاکنون سه نفر از کادر بیمارستان به عنوان متهمان این پرونده دستگیر شده‌اند و تحقیقات همچنان ادامه دارد. 

دادستان کرمانشاه تاکید کرد: به منظور بررسی بیشتر این پرونده، صبح امروز بازدیدی میدانی از بیمارستان امام رضا (ع) داشتیم که در آن چگونگی سرقت قطعات سربی دیوار‌های اتاق رادیوتراپی مورد بررسی قرار گرفت.

وی با تاکید براینکه در رابطه با این پرونده کوتاهی و قصور مسئولین بیمارستان محرز شده، اعلام کرد: باتوجه به اینکه سارقین به راحتی توانسته اند دست به سرقت بزنند، کوتاهی مسئولین ذیربط کاملا مشهود است. 

کرمی خاطرنشان کرد: در این راستا، دستور بازداشت مدیر حراست بیمارستان امام رضا (ع) صادر شد. 

وی اضافه کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و رئیس و مدیر بیمارستان به دادسرا احضار شده‌اند و درصورتی که طی مهلت قانونی در دادسرا حضور پیدا نکنند، حکم جلب آن‌ها صادر خواهد شد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار