معاون تربیت و آموزش ارتش:

دستاورد‌های نیرو‌های مسلح امیدآفرین است

امیر سرتیپ «شیخ» گفت: رونمایی از دستاورد‌های جدید نیرو‌های مسلح، عاملی امیدآفرین در جامعه و موجب ایجاد قدرت بازدارندگی در برابر تهدیدات است.

امیر سرتیپ «علیرضا شیخ» معاون تربیت و آموزش ارتش جمهوری اسلامی ایران، درباره مؤلفه‌های امیدآفرینی در جامعه اظهار داشت: ایمان و امید به‌عنوان دو رکن اساسی در فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) برای مسئولان است که در حوزه جهاد تبیین بیشتر به آن‌ها پرداخته شود.

امیر سرتیپ شیخ با بیان اینکه دشمنان به دنبال امیدزدایی در جامعه هستند، افزود: فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) چراغ راهی برای مسئولان است تا با جهاد تبیین، روی نقاط امیدزدایی دشمنان بیشتر کار کنند.

معاون تربیت و آموزش ارتش به نگرانی‌های دشمنان از دستاورد‌های ایران اسلامی نیز اشاره و عنوان کرد: دشمن می‌خواهد با ترویج ناامیدی و ایجاد بی اعتمادی، تلاش شبانه‌روزی مسئولان را زیر سوال ببرد.

وی بیان کرد: زمانی که در یک حوزه دانش و فناوری، دستاورد جدیدی کسب می‌کنیم، دشمن در فضای مجازی و برنامه‌های مختلف سعی در کوچک جلوه دادن آن دستاورد و زیر سوال بردنِ آن دارد، لیکن رسوب دانش انجام شده در این عرصه‌ها که قابلیت ملی را در خلق ابزار جدید نوید می‌دهد نقطه ترس دشمن و نگرانی اوست و این چیزی است که دشمن را وادار به واکنش می‌نماید. هرقدر واکنش دشمن بیشتر باشد نشان دهنده عمق تاثیر و موفقیت آن دستاورد است.

امیر سرتیپ شیخ همچنین درباره موشک هایپرسونیک «فتاح» گفت: قطعاً این‌گونه دستاورد‌ها می‌تواند در بین مردم امیدآفرینی کند و برای تهدیدات دشمنان پیام کوبنده‌ای دارد؛ رونمایی از دستاورد‌های جدید نیرو‌های مسلح، باعث قدرت بازدارندگی در برابر تهدیدات روزآمد و ترکیبی حریف و رقیب می‌شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۲۷ ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
بنازم به قدرت واقتدار ایران اسلامی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۹ ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
ارتش متشکریم
آخرین اخبار