دانشگاه علوم پزشکی به عنوان تاثیرگذارترین دانشگاه کشور معرفی شد

رئیس پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایران تاثیرگذارترین دانشگاه کشور برای پنجمین سال متوالی شد.

مهدی مقتدایی معاون بین‌الملل و رئیس پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران، گفت: از سال ۲۰۱۹ مؤسسه رتبه بندی بین المللی تایمز، عملکرد دانشگاه‌های جهان در قبال اهداف هفده گانه توسعه پایدار سازمان ملل را ارزیابی می‌کند.

معاون بین‌الملل و رئیس پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران با بیان این که رتبه بندی تأثیر تایمز با توجه به اهمیت توسعه پایدار برای کشور‌ها از زمان شروع آن با استقبال گسترده‌ای از سوی دانشگاه‌های جهان مواجه شده است، افزود: تعداد دانشگاه‌های رتبه بندی شده از نخستین سال شروع رتبه بندی از حدود چهارصد و هفتاد دانشگاه در جدیدترین رتبه بندی این موسسه به حدود یک هزار و ششصد دانشگاه از بیش از یک صد و ده کشور رسیده است.

 مقتدایی گفت: امسال ۲۰ دانشگاه از ایران در این رتبه بندی حائز رتبه شدند که دانشگاه علوم پزشکی ایران همانند چهار دوره قبلی توانست به علت فعالیت‌های گسترده و ارائه خدمات جامع به جمعیت تحت پوشش و نقش موثر در توسعه همه جانبه، جایگاه برتر خود را برای پنجمین سال متوالی در بین دانشگاه‌های کشور حفظ کند.

معاون بین‌الملل و رئیس پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: براساس این رتبه بندی، امسال دانشگاه علوم پزشکی ایران در چهار هدف ارائه خدمات سلامت و رفاه، کیفیت آموزش، کاهش نابرابری‌ها و مشارکت در اهداف توسعه پایدار حائز رتبه شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار