کشف بیش از ۳ تن فرآورده‌های خام دامی در سردخانه غیرمجاز در زاهدان

مدیر بازرسی و نظارت بر بازارسازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۳ تن مرغ و فرآورده‌های خام دامی در سردخانه‌ای غیرمجاز در حاشیه شهر زاهدان خبر داد.

  روابط عمومی جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان، منصور عدل  گفت:به دنبال تشدید نظارت‌ها به صورت شبانه روزی و در ایام تعطیل از مراکز عرضه مرغ و مواد پروتئینی، در قالب گشت مشترک متشکل از بازرسین مدیریت جهاد کشاورزی زاهدان، اداره دامپزشکی، مرکز بهداشت و پلیس اماکن زاهدان که از سردخانه‌ای غیرمجاز در محله‌ای در حاشیه شهر زاهدان، انجام شد، بیش از سه تن انواع فرآورده‌های خام دامی شامل مرغ منجمد تنظیم بازار، گوشت قرمز، انواع مرغ کشتار روز و آلایش مرغ و سایر اقلام احتکارشده کشف و ضبط شد.

وی اظهار کرد: بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مرغ منجمد تنظیم بازار که با نیت سودجویی بیشتر برای قطعه بندی و عرضه خارج از شبکه احتکار شده بود، مجدداً با کسب مجوز از مقام قضائی به چرخه توزیع بازگشت و متخلفین با تشکیل پرونده به اداره کل تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: بیش از دو هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مرغ کشتار روز و گوشت قرمز که به دلیل شرایط بد نگهداری و عدم رعایت زنجیره سرد، فاسد شده بود، توسط اداره دامپزشکی زاهدان امحاء شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار