امدادرسانی هلال احمر به دو حادثه جاده‌ای با ۱۱ مصدوم در گلستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از امدادرسانی تیم‌های عملیاتی هلال احمر استان به دو حادثه رانندگی با ۱۱ مصدوم خبر داد.

قاسم غریب آبادی گفت: در ساعات انتهایی روز پنجشنبه ۱۸ خرداد، دو حادثه ترافیکی و حمل‌ونقل در گلستان به وقوع پیوست و در پی آن نیرو‌های عملیاتی استان با گزارش اورژانس برای امدادرسانی اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: در حادثه اول ساعت ۱۸:۵۰ یک دستگاه تریلی اسکانیا با یک دستگاه سمند در جاده شاهرود به آزادشهر تصادف و براثر آن ۵ نفر مصدوم شدند.

او گفت: امدادگران پایگاه خوش ییلاق با آمبولانس و خودروی نجات به محل حادثه اعزام شدند و پس از انجام اقدامات اولیه ۲ نفر از مصدومان را به بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر انتقال دادند.

غریب آبادی افزود: در حادثه دوم یک دستگاه پراید محدوده روستای مرزی بسطام دره در شهرستان مراوه تپه واژگون و به دنبال آن ۶ نفر مصدوم شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: یک تیم از امدادگران هلال احمر شهرستان مراوه تپه به محل حادثه اعزام و پس از انجام اقدامات اولیه یکی از مصدومان را به بیمارستان علوی مراوه تپه انتقال دادند.

هاو ادامه داد: همچنین در حادثه اول ۳ مصدوم و در حادثه دوم ۵ مصدوم از سوی اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شد.

غریب آبادی از رانندگان خواست در مواقع بارش باران و لغزنده شدن جاده‌ها با احتیاط لازم در محور‌ها تردد کنند.

او گفت: مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر گلستان (EOC) با سامانه تلفنی ۱۱۲ به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تماس‌های اضطراری هموطنان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار