تلاش برای رفع مشکلات بیماران خاص

رئیس کل دادگستری کرمانشاه گفت : وظیفه انسانی حکم می‌کند به مشکلات بیماران خاص با نگاه ویژه بنگریم و تا حد ممکن برای رفع آن‌ها تلاش کنیم.

پرویز توسلی زاده رئیس کل دادگستری کرمانشاه در نشستی با حضور مسئولان مرتبط در دانشگاه علوم پزشکی، بیمه‌ها و جمعی از بیماران خاص به خصوص بیماران سرطانی، گفت : از جمله مشکلات مطرح شده این عزیزان در این نشست در حوزه تهیه دارو بود که مقرر شد علاوه بر داروخانه‌های موجود یک داروخانه ویژه هلال احمر به این امر اختصاص یابد.

وی گفت: از دیگر مشکلات مطرح شده، پرداخت هزینه‌های درمانی توسط بیمه‌ها بود که گاهی تا ۶ ماه طول می‌کشد و مقرر شد با نگاه خاص حداکثر ظرف یک ماه هزینه‌های درمانی این افراد پرداخت شود.

این مسئول افزود: از دیگر مصوبات این نشست تهیه دستگاه پت اسکن ویژه بیماران سرطانی بود که مقرر شد تا پایان شهریورماه این دستگاه در مرکز استان تهیه شود.

توسلی زاده و اعضای حاضر مصوب کردند ۲ روز در ماه آزمایشگاه مرکزی کرمانشاه به این بیماران اختصاص پیدا کند و مصوب شد تا پایان مردادماه دستگاه سونوگرافی ویژه این افراد تهیه شود که معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مامور انجام این امر شد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار