اقتدار ایران ،کشور های منطقه را برای تامین امنیت به سمت خود می کشاند

امام جمعه کرج گفت: کشور‌های منطقه باید بدانند که امنیت تنها با حضور ایران شکل خواهد گرفت.

 آیت الله حسینی همدانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرج گفت:امروز بی‌اعتمادی به آمریکا در تمام دنیا شکل گرفته است و کشور‌های منطقه با علم به این موضوع به سمت ایران آمدند و برای افزایش امنیت منطقه از ایران کمک می‌خواهند.

خطیب نماز جمعه کرج تاکید کرد امروز کشور‌های منطقه باید بدانند که امنیت تنها با حضور ایران شکل خواهد گرفت، زیرا ما به فضل الهی و با تلاش جوانان انقلابی و دانشمند کشورمان با وجود تمام تحریم‌های ظالمانه قدرت‌مند شده ایم.

آیت الله حسینی همدانی افزود: پیشرفت‌های روز افزون صنایع موشکی یکی از این وجوه قدرت‌مند شدن ماست و امروز به کمک نیرو‌های مقاومت وارد مرحله بازدارندگی تهاجمی شده ایم که نتیجه آن شکست آمریکا در همه جبهه هاست و شعار مرگ بر آمریکا در تمام جهان طنین انداز شده است.

نماینده، ولی فقیه در استان البرز گفت: هر جا صحبت از سازش و کوتاه آمدن از منافع مردم باشد رسوایی به همراه داشته و امروز دولت انقلابی مذاکرات را به زندگی مردم گره نزده و برای همین هم در این زمینه موفق بوده است.

آیت الله حسینی همدانی با اشاره به پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت به فرموده رهبر انقلاب اسلامی انتخابات امری بسیار مهم است و دشمن از همین حالا تمام توپخانه‌های خود را برای تخریب انتخابات به خط کرده است.

وی افزود: امروز مشارکت مردم برای امنیت و ثبات سیاسی کشور لازم است، زیرا هرچه مشارکت بیشتر شود آسیب پذیری کشور در برابر تهدیدات کمتر می‌شود.

خطیب نماز جمعه کرج گفت: ما در طول سال‌های پس از انقلاب همیشه با حضور گسترده مردم در مناسبت‌های مختلف دشمن را شکست دادیم دشمنان در سال‌های گذشته با القای دروغ‌های مختلف سعی در کمتر کردن حضور مردم داشتند، اما خوشبختانه مردم انقلابی با قدرت فهم بالا همیشه آن‌ها را ناکام گذاشته اند.

آیت الله حسینی همدانی افزود: به گفته امام خمینی رحمة الله علیه انقلاب اسلامی ایران محدود به کشور ما نیست بلکه زمینه ساز و آغازگر انقلاب و ظهور مهدی موعود است هدف اصلی انقلاب اسلامی ایجاد تمدن و حکومت اسلام در جهان است.

آیت الله حسینی همدانی گفت: حرکت به سمت تمدن مهدوی که مقدمه آن انقلاب اسلامی آغاز شده است نظم نوین جهانی با افزایش قدرت ایران در مبادلات جهانی آغاز شده و هر روز شاهد فتح جدیدی در سنگر‌های مختلف از جانب کشورمان هستیم.

 

برچسب ها: نماز جمعه ، امام جمعه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.