فعال بودن سیستم های اعلام خودکار حریق در پارکینگ‌های عمومی اصفهان

سیستم‌های اعلام خودکار حریق در پارکینگ‌های عمومی اصفهان فعال است.

رئیس اداره هماهنگی امور مناطق و سازمان‌های معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: سال گذشته اصلاح و بازسازی سیستم‌های اعلام اطفای حریق با اولویت پارکینگ‌های مرکز این کلانشهر آغاز شد و در حال حاضر در تمام پارکینگ‌های عمومی سیستم‌های اعلام و اطفای خودکار حریق فعال است.

مجید عموچی با اشاره به تجهیز و تکمیل زیرساخت‌های پارکینگ‌های عمومی و آغاز عملیات در این پارکینگ‌ها از دو سال گذشته افزود: این عملیات اجرایی شامل تکمیل تجهیزات هوشمندسازی و یکپارچه‌سازی پارکینگ‌ها، انجام عملیات رنگ‌آمیزی و تجهیز به زیرساخت‌های ترافیکی مانند بولارد ترافیکی و ضربه‌گیر ستون‌ها می‌شود.

او گفت: تا پایان سال گذشته روشنایی بیشتر پارکینگ‌ها تأمین شد و از دو ماه پایانی سال گذشته نیز اصلاح و بازسازی سیستم‌های اعلام اطفای حریق با اولویت پارکینگ‌های مرکز شهر شامل پارکینگ‌های باغ گلدسته، کرمانی، فرشادی، حکیم، خراسانی و بقیه پارکینگ‌های مرکز شهر آغاز شد.

رئیس اداره هماهنگی امور مناطق و سازمان‌های معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر در تمام این پارکینگ‌ها سیستم‌های اعلام و اطفای خودکار حریق فعال است.

او  با اشاره به افزایش دوربین‌های نظارت تصویری در این پارکینگ‌ها گفت: در نظر داریم با انجام این عملیات امنیت این پارکینگ‌ها را نسبت به گذشته ارتقا دهیم.

عموچی با بیان اینکه عملیات سیستم‌های اعلام و اطفای حریق این ۱۳ پارکینگ مسقف در شهر اصفهان تکمیل شده و آماده بهره‌برداری بوده و در مدار قرار گرفته است، افزود: امسال عمده عملیات ما بر بازسازی خارج و روی تجهیز متمرکز شده است.

رئیس اداره هماهنگی امور مناطق و سازمان‌های معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به برنامه نصب دوربین و هوشمندسازی پارکینگ‌ها از قبیل نصب سنسور‌های راهنمای پارک و تابلو‌های هوشمندی که خودرو‌ها را به سمت محل پارک هدایت می‌کند، ادامه داد: امسال قصد داریم تا کیفیت وضعیت پارکینگ‌های پر استفاده را ارتقا دهیم.

او خاطرنشان کرد: کف این پارکینگ‌ها تا حدودی آسیب دیده و سنگ‌های رمپ ورودی آن‌ها شکسته شده است که با اولویت‌بندی، اجرای رنگ اپوکسی در این پارکینگ‌ها را خواهیم داشت.

عموچی با اشاره به اینکه این عملیات در پارکینگ زیرسطحی توحید انجام شده است، گفت: این عملیات در سال جاری برای پارکینگ در حال ساخت کمر زرین و تا پایان سال برای دو پارکینگ دیگر که در حال بهره‌برداری از آن هستیم، انجام خواهد شد تا به کیفیت عملکرد پارکینگ‌ها اضافه شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار