فرنگی کاران نوجوان ایران حریفان آسیایی خود را شناختند

قرعه کشی ۷ وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا برگزار شد.

رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا روز‌های ۲۰ و ۲۱ خردادماه در شهر بیشکک قزاقستان برگزار می‌شود. 

نتایج قرعه کشتی ۷ وزن نخست این رقابت‌ها که فردا برگزار می‌شود به شرح زیر است:

در وزن ۴۵ کیلوگرم که ۸ نفر حضور دارند، عرفان مرادی در دور نخست به مصاف جانگ از کره جنوبی می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور دوم و در مرحله نیمه نهایی با برنده بورکیتبای از قزاقستان و یاماگوچی از ژاپن کشتی می‌گیرد.

در وزن ۴۸ کیلوگرم که ۸ نفر شرکت کرده اند، پیام احمدی در دور اول با موکان از قزاقستان مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان هان از کره جنوبی و روزیوخانوف از قزاقستان می‌رود.

در وزن ۵۱ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند، محمدمعراج مهمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده مبارزه میان ژارلیکاسین از قزاقستان و یاداو از هند می‌رود.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۱ نفر شرکت کرده اند، محمدرضا غلامی در دور نخست با ناکاشیما از ژاپن کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف، در مرحله بعد به مصاف السعیدی از عراق می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، علی دزفولی نژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان چوی از کره جنوبی و موکیموف ار ازبکستان می‌رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که با حضور ۷ کشتی گیر و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، علی اکبر اصغری در در گروه دوم با پارک از کره جنوبی و ماتسوموتو از ژاپن پیکار می‌کند.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم که ۹ شرکت کننده دارد امیرحسین عبدولی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ایواساوا از ژاپن و لیو از چین می‌رود.

رقابت‌های اوزان ۷ وزن نخست فردا (شنبه) برگزار می‌شود و رقابت‌های ۳ وزن باقی مانده نیز روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار