کیان سام بابل در لیگ ۲ ماندنی شد

تیم کیان سام بابل با کسب برتری در مجموع دیدار‌های رفت و برگشت پلی آف بقا مقابل ویستا توربین تهران در لیگ ۲ فوتبال کشور ماندنی شد.

مسابقه تیم‌های کیان سام بابل و ویستاتوربین تهران در دور برگشت مرحله پلی آف بقای لیگ ۲ فوتبال کشور به میزبانی ورزشگاه غدیر تهران برگزار شد.

در این بازی تیم ویستاتوربین با هدایت سلمان تاجدار و گل دقیقه ۶۳ که از روی نقطه پنالتی به دست آمد پیروز شد اما با توجه به پیروزی ۲ بر صفر کیان سام بابل در بازی رفت، این نماینده مازندران بود که در مجموع ۲ بر ۱ پیروز شد و سهمیه خود را در لیگ ۲ حفظ کرد.

رامین رزمی، محمد دلاوریان، سعید زارع، فرشید محمدی، حامد علیزاده، حمیدرضا بابایی، حسین باباجانی، احمدرضا محمدنژاد، حسین شعبانی، محمد میرحاجی و ایمان علیزاده، ترکیب اصلی تیم جوان کیان سام را با مربیگری مهدی غلام نیا در مسابقه با ویستاتوربین تشکیل می‌دادند.

با برگزاری مسابقه دور برگشت مرحله پلی آف بقا، پرونده رقابت‌های لیگ دسته دوم در فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با صعود ۳ تیم مس سونگون ورزقان، نفت و گاز گچساران و داماش گیلان به لیگ دسته اول فوتبال کشور و سقوط ۴ تیم ماشین سازی، شهرخودرو خراسان، مس نوین کرمان و ویستاتوربین تهران به لیگ ۳ فوتبال کشور به صورت کامل بسته شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار