آغاز عملیات آواربرداری نقاط آسیب‌دیده محورکرج_چالوس

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: عملیات بهسازی و آواربرداری نقاط آسیب‌دیده محورکرج_چالوس از صبح امروز آغاز شده است تا هرچه سریعتر شاهدبازگشایی این محور باشیم.

علی زندی‌فر با بیان اینکه بارش شدید باران روز پنج‌شنبه، ۱۸ خرداد در استان البرز باعث وقوع سیل و ریزش کوه در محور کرج- چالوس شد گفت:در همان ساعات اولیه آغاز بارش‌ها ۵۰ نفر نیروی عملیاتی و پشتیبان به همراه تجهیزات و ماشین‌آلات راهداری  برای خدمت رسانی به این محور اعزام شدند.

وی افزود: با تلاش راهداران البرزی و نیرو‌های امدادرسان تمامی افرادی که در سیل متوقف شده بودند توسط ۶ دستگاه اتوبوس به کرج منتقل و خودروهای گرفتارشده در این محور نیز از مسیر جایگزین خارج شدند.

زندی‌فر اظهار کرد: درحال حاضر عملیات پاکسازی محور به همت نیرو‌های راهداری استان انجام شده است، اما به علت آب‌بردگی برخی نقاط مثل محدوده تونل شماره پنج، گالری تکاوران و پیچ خزنکلا، این مسیر تا بهسازی کامل مسدود خواهد بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: برای بازشدن هرچه سریعتر این محور از ساعت پنج صبح امروز عملیات بهسازی و آواربرداری در نقاط آسیب‌دیده با همکاری نیرو‌های راهداری استان‌های مازندران، تهران و قزوین آغاز شده است تا هرچه زودتر شاهد بازگشایی جاده کرج- چالوس باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.