تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو‌های اصفهان

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان گفت: ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو‌های اصفهان تغییر کرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار شهرداری اصفهان با اشاره به تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی شهر اصفهان همزمان با تغییر ساعت کاری ادارات گفت: موضوع تطبیق ساعت فعالیت مراکز معاینه فنی شهر اصفهان با تغییر ساعات کاری ادارات در فصل تابستان در دستور کار ستاد معاینه فنی شهر اصفهان قرار گرفت و مقرر شد تمام مراکز معاینه فنی برای تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان از ساعت ۷:۰۰ فعالیت خود را آغاز کنند.


سیدعلی عبدالهی با بیان اینکه شهروندان اصفهانی می‌توانند برای صرفه‌جویی در وقت به سامانه نوبت‌دهی اینترنتی Fani.hamlebar.com مراجعه و با درج مشخصات خودرو نوبت‌گیری کنند افزود: در حال حاضر مرکز معاینه فنی همدانیان، شفق، ارغوانیه و تاکسیرانی به این سامانه مجهز است.


اوگفت: بعضی مراکز معاینه فنی در دو نوبت صبح و عصر همچنین در روز‌های جمعه آمادگی ارائه خدمات مربوطه را به شهروندان دارند، که شهروندان می‌توانند با مراجعه به وبگاه http://isfahan.ir/hamlebar از ساعات فعالیت مراکز معاینه فنی مطلع شوند.


عبدالهی افزود: مجوز معاینه فنی وسایل نقلیه به‌صورت مکانیزه با دوربین‌های سطح شهر کنترل می‌شود و وسایل نقلیه‌ای که معاینه فنی ندارند، در صورت تردد روزانه مبلغ ۵۲ هزار تومان جریمه می‌شوند.


او گفت: با توجه به فعالیت دو خط معاینه فنی موتورسیکلت در مراکز معاینه فنی شفق واقع در ابتدای اتوبان ذوب‌آهن و مرکز انجمن حمایت زندانیان واقع در بلوار زینبیه کوی امام خمینی (ره)، امکان ارائه خدمات معاینه فنی موتورسیکلت به شهروندان متقاضی فراهم شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.