هیئت الهلال در پاریس مسی نشد، نیمار را می‌آوریم

شبکه سی‌بی‌اس مدعی است هیئتی از باشگاه الهلال امروز در پاریس حضور دارد تا با نیمار بر سر انتقال او به این تیم عربستانی مذاکره کند.

بعد از آنکه لیونل مسی بعد از ماه‌ها تلاش باشگاه الهلال به آن‌ها پاسخ منفی داد و راهی اینترمیامی شد، این باشگاه عربستانی که احساس می‌کند از رقبای خود در این کشور که ستاره‌های نامداری مثل کریستیانو رونالدو و کریم بنزما را جذب کرده‌اند عقب افتاده، به دنبال جبران و به خدمت گرفتن یک ستاره بزرگ از فوتبال اروپاست.

شبکه سی‌بی‌اس امروز مدعی شد هیئتی از باشگاه الهلال در حال حاضر در شهر پاریس به سر می‌برد و مشغول مذاکره با نیمار و نزدیکان او است. گزارش این شبکه اشاره دارد که الهلال با پیشنهادی مشابه پیشنهاد النصر به کریستیانو رونالدو در ماه دسامبر به سراغ وکلای ستاره برزیلی پاری سن ژرمن رفته است. رونالدو در ماه دسامبر از النصر پیشنهادی ۲۰۰ میلیون یورویی دریافت کرد. این شبکه تاکید کرد که ساختار پیشنهاد الهلال به نیمار شبیه به قرارداد رونالدو است، اما مبلغ پیشنهاد شده با آنچه رونالدو از النصر دریافت کرد تفاوت زیادی دارد.

بر اساس گزارش سی‌بی‌اس باشگاه الهلال حاضر است به ازای یک فصل حضور نیمار در این تیم به او ۴۵ میلیون یورو بپردازد. این برای پاری سن ژرمن خبر خوبی نیست؛ چرا که آن‌ها در سال ۲۰۱۷ نیمار را با پرداخت ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به خدمت گرفته بودند. اما به نظر می‌رسد در حال حاضر کمتر تیمی در اروپا حاضر باشد مبلغی بیشتر از پیشنهاد الهلال به نیمار ارائه کند.

رسانه‌های فرانسوی پیش‌تر گفته بودند که پی‌اس‌جی مایل است امسال تابستان نیمار را به فروش برساند تا فصل آینده نیازی به پرداخت دستمزد قابل توجه او نداشته باشد. اما تا این لحظه پیشنهادی رسمی به دفتر باشگاه فرانسوی ارسال نشده و اگر الهلال با نیمار به توافق شخصی برسد باید منتظر پیشنهاد رسمی این باشگاه به پی‌اس‌جی باشیم.

برچسب ها: نیمار ، مسی ، پاریس
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار