سرمربی جدید مس رفسنجان از اهمیت این باشگاه برای مردم شهر رفسنجان آگاه است.

پس از معرفی سرمربی جدید باشگاه مس رفسنجان، ساکت الهامی در جمع پیشکسوتان این باشگاه حاضر و به صحبت در مورد تجربه تازه مربیگری خود پرداخت.

الهامی در ابتدا در خصوص مس گفت: تیم فوتبال مس رفسنجان هویت این شهر است و من برای مردمان خوب رفسنجان احترام خاصی قائل هستم.

او در ادامه عنوان کرد برای مردمان خوب رفسنجان احترام خاصی قائل است و خود را خدمتگزار و کوچک مردم معرفی کرد.


الهامی همچنین ضمن تشکر و آرزوی موفقیت برای محمد ربیعی و کادرش گفت: در لیگ بیست و سوم کار سخت و روز‌های سختی را پیش رو داریم و امیدوارم بتوانم برای تیم مس رفسنجان نتایج خوبی را رقم بزنیم تا در مقابل مردمان خوب و هواداران تیم فوتبال مس رفسنجان سربلند باشیم.

سرمربی فصل گذشته هوادار در خصوص اتفاق رخ داده با تیم مس رفسنجان در فصل گذشته توضیح داد: با توجه به سابقه‌ای که در فوتبال ایران دارم و در شهر‌های مختلف و تیم‌های متعددی فعالیت داشتم هرگز در صحبت هایم به مردمان شهر‌های ایران و علی الخصوص مردمان نجیب و شریف رفسنجان توهین نکرده‌ام و تمام زندگی خود را مدیون سال‌های فعالیتم در استان کرمان هستم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در پایان ضمن تشکر از مسئولان باشگاه صنعت مس رفسنجان و پیشکسوتان فوتبال ابراز امیدواری کرد که بتواند در مدت فعالیت خود رضایت مردم و هواداران خوب تیم بزرگ مس رفسنجان را به دست آورد و در اعتلای نام رفسنجان و باشگاه صنعت مس رفسنجان بهترین عملکرد را داشته باشد.

برچسب ها: مس رفسنجان ، فوتبال ، ورزش
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.