استخدام ۷۵۹ معلم کرمانی در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ بعد از انجام روند ارزیابی، ۷۵۹ معلم در این استان استخدام شدند.

رضا رضایی امروز در بازدید از فرایند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری در هنرستان دخترانه مدرس با بیان اینکه معلمان پرچمداران اصلی نظام تعلیم و تربیت هستند، گفت: جذب و استخدام معلم توانمند، علمی، کارآمد و در تراز جمهوری اسلامی ایران مهمترین راهبرد آموزش و پرورش استان در جذب آموزگاران دوره ابتدایی و استثنایی است.

او با اشاره به راه اندازی ۲۰ پایگاه ارزیابی در استان تصریح کرد: دوره ارزیابی تکمیلی برای جذب معلمان با استفاده از دانش روز و تجربیات گذشته و الگوی ارزیابی تکمیلی برای جذب و به‌کارگیری معلمان از طریق ماده ۲۸ طراحی شد تا بهترین افراد برای معلمی انتخاب شوند. 

او با بیان اینکه در روند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری یک فرایند علمی، عادلانه و متناسب با نیاز آموزش‌وپرورش طراحی‌شده و این حرکت نسبت به سال‌های گذشته فرق کرده است گفت: در مرحله اول یکهزار و ۷۰۰ نفر (سه برابر ظرفیت) در آزمون پذیرفته شده اند که بعد از ارزیابی های انجام شده ۷۵۹ نفر به عنوان آموزگار مدارس ابتدایی و استثنایی استخدام آموزش و پرورش خواهند شد.

رضایی بیان کرد: روند ارزیابی تکمیلی آزمون استخدامی آموزگاری دوره ابتدایی و استثنایی در استان کرمان از ۲۴ تیرماه امسال در استان کرمان آغاز شده است و تا ۱۱ مرداد ماه ادامه دارد.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار