رییس کل دادگستری استان کرمان از ایجاد دادستانی در بخش ماهان کرمان خبرداد.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی با بیان اینکه نگاه ما در دستگاه قضایی، نگاه توسعه‌ای و خدمت رسانی به مردم است، گفت: در پی درخواست دادگستری استان کرمان، قوه قضاییه با راه اندازی دادسرای عمومی و انقلاب در بخش ماهان به عنوان اولین حوزه قضایی بخش که صاحب دادستانی می‌شود موافقت کرده است. 

 او افزود: معاونت اول قوه قضاییه همچنین با ارتقای تشکیلات قضایی در شهرستان انار موافقت کرده است و مجوز راه اندازی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان انار نیز صادر شده است.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان با اشاره به اینکه ساخت دادگاه عمومی بخش اسماعیلیه نیز در مراحل پایانی خود قرار دارد، اعلام کرد: با توجه به تکمیل این ساختمان و موافقت قوه قضاییه با تشکیل دادگاه در این بخش، انشالله در آینده نزدیک شاهد افتتاح این دادگاه نیز خواهیم بود.

رئیس شورای قضایی کرمان تصریح کرد: راه اندازی دادگاه در بخش اسفندقه و روداب نیز در دستور کار دستگاه قضایی استان کرمان قرار دارد و در صورت تامین زیرساخت‌های مورد نیاز از جمله ساختمان اداری راه اندازی خواهد شد.

حجت الاسلام حمیدی تاکید کرد: دسترسی آسان به عدلیه و استفاده از خدمات دستگاه قضایی با کمترین هزینه حق مردم است و مسئولان مکلفند در تصمیم گیری‌های خود صلاح و صرفه مردم را مدنظر قرار دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار