مسابقات مینی فوتبال بانوان استان کرمان با قهرمانی تیم شهدای ساردوئیه شهرستان جیرفت خاتمه یافت.

در پایان مسابقات مینی فوتبال قهرمانی بانوان استان کرمان جام محلات ایرانیان که به همت هیئت ورزش‌های همگانی استان کرمان به میزبانی شهر کرمان برگزار شد تیم شهدای ساردوئیه شهرستان جیرفت موفق شد با کسب بیشترین امتیاز قهرمان مسابقات شود.

در مراسم اختتامییه این مسابقات ریاحی معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان، مهدی تدین پیشکسوت فوتبال و مشاور ورزشی دفتر ارتباطات مردمی پروفسور زاهدی، امیر جعفری و حمید شیردل رئیس و دبیر هیئت ورزش‌های همگانی استان، غزال فریبرز نایب رئیس بانوان هیئت ورزش‌های همگانی استان کرمان، وحید محمدی و علی اکبر ثابتی پور رئیس و دبیر هیئت روستایی، عشایری و بازی‌های بومی و محلی استان، علیرضا زنگی آبادی سرپرست هیئت هاکی استان‌کرمان، پیمان ملکیه مسئول کمیته فوتبال خیابانی هیئت ورزش‌های همگانی استان‌کرمان حضور داشتند و با اهدای حکم قهرمانی، مدال و کاپ قهرمانی و جوایز نقدی از تیم‌های برتر مسابقات تجلیل به عمل آوردند.

غزال فریبرز نایب رئیس بانوان هیئت ورزش‌های همگانی استان کرمان در مراسم اختتامییه این مسابقات بیان داشت: تیم شهدای ساردوئیه در یک رقابت تنگاتنگ و سخت با تیم دهیاری روستای شرف آباد شهر کرمان موفق شد با تفاضل گل بیشتر در یک جدول دوره‌ای مقام قهرمانی را کسب کند.

او با اشاره به اینکه تیم قهرمان این دوره از مسابقات به مرحله کشوری راه پیدا خواهد کرد، افزود: تیم شهدای ساردوئیه شهرستان جیرفت به مسابقات جام محلات ایرانیان به میزبانی همدان اعزام خواهد شد و امیدواریم نماینده با صلابتی برای استان کرمان در مسابقات کشوری باشد.

 فریبرز حضور بانوان در مسابقات ورزشی را با ارزش دانست و گفت: بانوان با محدودیت‌ها و سختی‌های فراوان در تمرینات و سپس در مسابقات شرکت می‌کنند که حضورشان در مسابقات حرفه‌ای ورزشی را مغتنم می‌شماریم و اراده و همت و تلاششان ستودنی و تحسین برانگیز است.

او به نتایج پایانی رقابت‌ها اشاره کرد و افزود: تیم دهیاری روستای شرف آباد شهر کرمان مقام دوم و تیم مجتمع ورزشی امام علی (ع) شهرستان کوهبنان مقام سوم مسابقات را از آن خود کردند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار