سردار شریف: برای تقویت بنیه دفاعی کشور لحظه ای آرام نمی نشینیم

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برای تقویت بنیه دفاعی کشور و دفاع در برابر دشمنان لحظه‌ای آرام نمی نشینیم.

سردار رمضان شریف سه شنبه شب در سی و هفتمین یادواره سرلشکر پاسدار شهید محمود کاوه و شهدای همرزمش در عملیات کربلای۲ در بهشت رضا مشهد تاکید کرد: عظمت شهدای ما مرهون تربیت دینی است که برآمده از فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.

وی با بیان اینکه شهید کاوه شهر‌های کردستان را یکی پس از دیگری آزاد کرد، افزود: بعد از ۳۷ سال دشمنان اعتراف کردند به دنبال تجزیه ایران اسلامی بودند.

سردار شریف خطاب به جوانان گفت: کسانی که عشق و علاقه به امنیت ایران دارند باید بدانند که پاسداران انقلاب اسلامی به چیزی جز امنیت و رفاه و آسایش کشور و مردم فکر نمی‌کنند.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود شهید کاوه‌ها الگو‌های مجسمی برای جوانان باشند.

سردار شریف افزود: امروز روز‌های خوبی در کشور است و خدارا شکر می‌کنیم که در ایران و منطقه به این نتیجه رسیده اند که باید شر گروه‌های تروریستی و تجزیه طلب را کم بکنند و امیداوریم طبق توافقی که با مقامات عراقی صورت گرفته است، بعد از ۳۰ سال مقر کموله جنایتکار برکنده شود.

سخنگوی سپاه پاسداران ادامه داد: جهان به این امر اعتراف کرده که این گروهک‌ها جز مزدوری و جیره خواری کار دیگری ندارند.

وی بیان کرد: امید داریم با شکست اغتشاشات که خواسته و ناخواسته موجب اعتراف سران گروهک‌ها شد، شرایط را به گونه‌ای رقم بزند که دیگر شاهد برهم خوردن امنیت مردم عزیز کشور نباشیم.

سردار شریف گفت: بخش عمده‌ای از تسلیحاتی که برای خرابکاری و ایجاد ناامنی و بمب گذاری در کشور طی اغتشاشات سال گذشته داشتیم از طریق همین گذرگاه محل گذر کومله‌ها تامین می‌شد هر چند بخش عمده آن با هوشیاری نیرو‌های ما خنثی شد.

سخنگوی سپاه پاسداران اظهار کرد: طی سال‌های گذشته از انقلاب اسلامی، مدافعان سرزمین اسلامی با تدابیر رهبر انقلاب کاری کردند که امنیت امروز را شاهدیم.

وی گفت: مردم کردستان به خوبی واقف هستند که کسانی که در کشور‌های اروپایی نشسته اند و جوانان آنان را تشویق به ایجاد ناامنی می‌کنند به دنبال تامین منافع خودشان و ضربه زدن به کشور ما هستند.

سردار شریف خطاب به مردم گفت: امروز با سربلندی و شجاعت اعلام می‌کنیم ایران اسلامی کشوری قدرتمند است که قادر است هم از منافع کشور و هم از منافع هم پیمانانش به خوبی حراست کند.

وی با تاکید بر اینکه از دفاع مقدس و تهدیدات دیگر فرصت‌های بزرگی ساخته ایم، خطاب به روح شهید کاوه، گفت: هم اینک در حال تحویل کشور قدرتمندی به نسل آینده هستیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار