شهردار اسدآباد استعفا داد

سخنگوی شورای اسلامی شهر اسدآباد از تقدیم استعفای شهردار اسدآباد به شورای اسلامی این شهر خبر داد.

حمید رضا مرادی‌ضمیر گفت: شهردار اسدآباد درخواست استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی شهر کرده و فعلا درخواست وی در شورا در دست بررسی است.

او با بیان اینکه طی یک یا دو روز آینده در رابطه با موافقت و یا رد استعفای شهردار در شورای اسلامی تصمیم گیری خواهد شد، گفت: پس از تصمیم گیری نهایی در رابطه با درخواست استعفای شهردار به طور قطع علت درخواست استعفایش را اعلام خواهیم کرد. 

سخنگوی شورای اسلامی شهر اسدآباد گفت: هم اکنون شهردار اسدآباد تا زمان تصمیم گیری نهایی شورای اسلامی در رابطه با درخواست استعفایش در مسئولیت شهردار شهر در حال انجام وظیفه است و هم اکنون نیز در همایش شهرداران استان همدان همراه با سایر شهرداران در شهر جهانی لالجین برای شرکت در این همایش شرکت کرده است.

 بهرنگ دالوند در خردادماه سال ۱۴۰۱ رسما به عنوان شهردار شهر اسدآباد معرفی و انتخاب شد.

علاوه بر این بهرنگ دالوند ۲۲ سال سابقه فعالیت در شهرداری های استان لرستان را در کارنامه خود دارد و دارای مدرک کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد مدیریت است.

دالوند در دوره سوم شورای شهر شهردار درود و در دوره چهارم شورای شهر شهردار الیگودرز منتخب اعضای شورای شهر بوده است. وی در سال ۱۳۸۹ به عنوان جوان‌ترین شهردار کشور توسط وزارت کشور تقدیر شده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.