قیمت انواع میوه و صیفی اعلام شد

رئیس اتحادیه بارفروشان قیمت انواع میوه و صیفی در بازار را اعلام کرد و گفت: براساس نرخ‌های اعلامی و فاکتور رسمی، مغازه داران باید ۳۰ تا ۳۵ درصد سود روی اقلام میوه و صیفی لحاظ عرضه کنند.

آقای مصطفی دارایی نژاد گفت: با توجه به فراوانی عرضه نسبت به تقاضا، قیمت انواع میوه و صیفی نسبت به هفته قبل ۱۵ درصد کاهش یافته است که با افزایش ۲ برابری عرضه پیش بینی می‌شود که روند کاهش قیمت تا پایان مهر ادامه یابد.

او قیمت هرکیلو نارنگی را ۲۰ تا ۲۵ هزارتومان اعلام کرد و افزود: نرخ کنونی هرکیلو انار ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، لیموشیرین ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان، سیب درختی ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان و کیوی ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان است.

دارایی نژاد ادامه داد: اکنون هرکیلو انگور عسگری با نرخ ۲۵ تا ۳۰ هزارتومان، انگور بی دانه ۲۰ تا ۳۵ هزارتومان، پسته تازه ۱۵۰ تا ۱۹۰ هزارتومان، هلو ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان، شلیل مغان ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان، شلیل شمس ۲۰ تا ۳۵ هزارتومان، گلابی بیروتی ۴ تا ۷ هزارتومان، گلابی شاه میوه ۴۵ تا ۶۰ هزارتومان و خیار درختی ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان در میدان مرکزی و با احتساب ۳۰ تا ۳۵ درصد سود در خرده فروشی‌ها باید عرضه شود.

رئیس اتحادیه بارفروشان از کاهش ۱۰ درصدی قیمت میوه‌های وارداتی خبر داد و گفت: نرخ کنونی هرکارتن آناناس ۶ تایی یک میلیون تومان، هرکارتن نارگیل ۲۵ عددی حدود ۸۰۰ هزارتومان، موز اکوادور ۶۰ تا ۶۲ هزارتومان و موز هندی ۵۰ تا ۵۸ هزارتومان است.

او نرخ هرکیلو هندوانه را ۳ تا ۷ هزار تومان، طالبی  ۵ تا ۱۵هزار تومان،   جانا  ۸ تا ۱۴ هزار تومان  و خربزه  ۵ تا ۱۸ هزارتومان اعلام کرد.

دارایی نژاد گفت: برآورد‌ها حاکی از آن است که با ورود به مهرماه و افزایش عرضه میوه‌های پاییز، قیمت مجدد ۱۰ تا ۱۵ درصد دیگر کاهش یابد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
امیر
۱۵:۲۹ ۲۹ شهريور ۱۴۰۲
میوه والا قیمتش نه گرانه نه ارزانه بقیه بازار ها نوشابه۳۰ هزار برنج روغن اونطور لباس مسکن طلا خورد وخوراک های اصلی چای گرانه میوه مردم میتونن نخورن
Iran (Islamic Republic of)
علیرضا قربانزاده
۱۴:۳۵ ۲۹ شهريور ۱۴۰۲
قیمت مال شهریور ۱۳۹۵ هستش؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۰ ۲۹ شهريور ۱۴۰۲
بازار میوه در شهرکرد داخل شهر ایجاد کنید زمین های بزرگ بدون کاربریه فراوانی در ابتدای شهر معلم و کاشانی هست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۰ ۲۹ شهريور ۱۴۰۲
طالبی زیر 15تومن نیست چرا دروغ تحویل مردم میدید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۵ ۲۹ شهريور ۱۴۰۲
دولت اگه بخواد می تونه کاری کنه که میوه به یکسوم قیمت فعلی بدست مردم برسه. با جمع کردن دلال های مفتخور بیشرف.
آخرین اخبار