ثبت‌نام بیش از ۵ هزار دانش‌آموز مهابادی برای استفاده از سرویس مدارس

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: ۵ هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز این شهرستان متقاضی استفاده از سرویس‌های مدارس هستند.

شیرکو نورانی رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری مهاباد در نشست شرکت‌های خدمات‌رسان سرویس‌های مدارس با مسئولان شهرداری و آموزش و پرورش مهاباد گفت: براساس آخرین آماری که در سامانه سپند ثبت‌نام به عمل آمده ۴۲ دستگاه مینی بوس، ۲۰ دستگاه اتوبوس و ۲ شرکت سواری حمل و نقل برای فعالیت در حوزه سرویس مدارس ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: تعداد خودرو‌های متقاضی فعالیت در مدارس محدود است و در این راستا هماهنگی‌ها پیش از آغاز سال تحصیلی انجام می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری مهاباد گفت: برابر آخرین آماری که در سامانه سپند ثبت‌نام به عمل آمده ۴۲ دستگاه مینی‌بوس، ۲۰ دستگاه اتوبوس و ۲ شرکت سواری حمل و نقل ثبت‌نام کرده‌اند.

علی محمدیان معاون اداره آموزش و پرورش مهاباد نیز در این نشست گفت: قیمت‌گذاری سرویس‌ها را در دو مرحله پیش‌بینی کرده‌ایم که مرحله اول در چهار ماه اول بوده و نرخ سرویس‌ها ۳۰۰ هزار تومان برای مینی‌بوس و اتوبوس خواهد بود.

وی افزود: در چهارماهه دوم این نرخ به ۴۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت، نرخ کرایه سرویس‌های ون نیز در چهارماهه اول ۴۵۰ هزار تومان و در چهارماهه دوم ۴۸۰ هزار تومان خواهد بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.