برگزاری دومین هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس

انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح دومین دوره هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس را برگزار خواهد کرد.

 انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح دومین دوره هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس را در فرهنگسرای نیاوران و شهرک سینمایی دفاع مقدس برگزار خواهد کرد. 

در این برنامه که به مناسبت هفته دفاع مقدس و با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود ۶ اثر از فیلم‌های کوتاه تولید شده در این انجمن رونمایی و اکران و سه عنوان کارگاه آموزشی تخصصی با رویکرد انتقال تجربه نیز در این رویداد برگزار خواهد شد.

عصر دوشنبه (سوم مهرماه) از ساعت ۱۵ تا ۱۸.۳۰ فیلم‌های کوتاه «آمبولانس» به کارگردانی حسین محروقی و «بشقاب پرنده» به کارگردانی زهرا یزدان پناه رونمایی و اکران خواهند شد و هادی مقدم دوست فیلمنامه نویس برجسته سینمای کشور کارگاه انتقال تجربه با موضوع «فیلمنامه نویسی در فیلم کوتاه» را در سالن خزر فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد کرد.

عصر سه شنبه (چهارم مهرماه) نیز از ساعت ۱۵ تا ۱۸:۳۰ فیلم‌های کوتاه «راعون» به کارگردانی مسعود دهنوی و «پیام محمد» به کارگردانی مهدی جوادی فام رونمایی و اکران خواهند شد و محمدرضا شفیعی تهیه کننده مطرح سینما و تلویزیون کشور در کارگاه انتقال تجربه این رویداد درباره تهیه کنندگی فیلم کوتاه در سالن خزر فرهنگسرای نیاوران سخنرانی خواهد کرد.

در آخرین روز این رویداد نیز روز چهارشنبه (پنجم مهرماه) فیلم‌های کوتاه «مثل مصطفی» به کارگردانی ابوالفضل همراه و «هانه» به کارگردانی میثم ملکی پور رونمایی و اکران خواهد شد و اردوی بازدید از شهرک سینمایی دفاع مقدس و بازدید از لوکیشن‌های جذاب سینمایی و تلویزیونی نیز از ساعت ۸ تا ۱۶ برگزار می‌شود.

پایان بخش برنامه نیز سخنرانی اساتید برجسته سینمای ایران خواهد بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار