حمایت از خوزستانی‌های اعزامی به هانگژو

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از شارژ مالی ورزشکاران، مربیان و داوران اعزامی استان به بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو خبر داد.

بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ که پیش از این قرار بود سال گذشته برگزار شود، با یکسال تاخیر مهرماه امسال به میزبانی شهر هانگژو چین برگزار خواهد شد و کاروان کشورمان با نام شهید محسن حججی همراه با ۳۲ نماینده خوزستانی در این رویداد حضور خواهد یافت.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان که پیش از این نیز جوایز مدال‌های طلا، نقره و برنز بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی را به ترتیب ۲۰۰، ۱۵۰ و ۱۰۰ میلیون اعلام کرده بود، اکنون از شارژ مالی ورزشکاران، مربیان و داوران اعزامی خوزستان پیش از اعزام به این رویداد مهم خبر داد.

حمید بنی تمیم گفت: باتوجه به اهمیت بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی و قدردانی از خوزستانی‌هایی که موفق به حضور در این رویداد شده‌اند، به هر ورزشکار مبلغ ۲۰ میلیون تومان و به هر داور و مربی مبلغ ۳۰ میلیون تومان اهدا خواهد شد.

او می‌گوید: امیدوارم ورزشکاران استان دست پر بر گردند و موفقیت آن‌ها برگ زرین دیگر در کارنامه افتخارات ورزش خوزستان باشد. 

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: در تلاشیم مراسم اهدای جوایز مدال آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی سریعا بعد از اتمام این رقابت‌ها برگزار شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.