در باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد؛

دانش‌آموزانی که هنوز سفارش کتب درسی را ثبت نکرده‌اند، چه کنند؟

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: دانش‌آموزان با مراجعه به سامانه ثبت کتب درسی نسبت به ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود اقدام کنند.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در واکنش به ادعای یکی از شهروند خبرنگاران محترم باشگاه خبرنگاران جوان، اطلاعیه زیر را صادر کرده است.

دانش‌آموزانی که تاکنون نسبت به ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود اقدام ننموده‌اند، در صورت ثبت نام قطعی در مدرسه برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲، به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی (my.gov.ir  my.medu.ir , irtextbook.ir) مراجعه و نسبت به ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود اقدام نمایند.

در ضمن دانش‌آموزانی که به‌دلیل تغییر پایه تحصیلی یا رشته تحصیلی یا مدرسه محل تحصیل نیاز به اصلاح سفارش دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی نسبت به اصلاح سفارش خود اقدام نمایند.

لازم به یادآوری است حواله توزیع کتاب‌های درسی برای دانش‌آموزانی صادر خواهد شد که اولاً  ثبت نام آن‌ها برای سال تحصیلی ۱۴۰۳ - ۱۴۰۲ در مدرسه قطعی شده باشد و ثانیاً ثبت سفارش کتاب‌های درسی خود را در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی انجام داده باشند.  

در صورتی که ثبت نام دانش آموز در مدرسه به صورت قطعی انجام شده است و برای ثبت سفارش کتاب درسی با مشکل می‌باشید، با بخش پشتیبانی سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به شماره (۰۲۱-۸۸۳۰۱۴۸۱ و ۰۲۱-۸۸۸۲۳۱۴۰ و ۰۲۱-۸۸۳۰۲۰۲۶ و ۰۲۱-۸۸۴۹۰۲۲۰) تماس بگیرید.

 

متن ارسالی شهروند خبرنگار:

سلام. سامانه توزیع کتاب برای دبیرستان‌ها بسته شده؛ و امکان ثبت سفارش کتاب وجود ندارد.
پسرم سال هفتم هست. مدرسه میگه برو آزاد تهیه کن.
آزاد این کتب درسی از ۷۰۰ تا۹۰۰ هزار تومان داره به فروش میرسه.
الان ما چکار باید بکنیم؟
چرا سامانه باید بسته باشه.
مدارس که هنوز شروع نشده.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار