به مناسبت هفته دفاع مقدس:

رژه خودرویی و موتوری در کوهبنان برگزار شد

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم رژه خودرویی، موتوری و غبار روبی گلزار شهدا در شهرستان کوهبنان برگزار شد.

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم رژه خودرویی و موتوری و غبار روبی گلزار شهدا به همراه پخش سرود‌های دفاع مقدس در کوهبنان برگزار شد.

در این رژه خودرویی و موتوری، فرماندار و رئیس شورای تامین، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، فرمانده انتظامی شهرستان، جمعی از بسیجیان، کارکنان ناحیه مقاومت بسیج، کارکنان نیرو‌های انتظامی و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان کوهبنان  بعد از غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای گمنام کوهبنان و پیمودن بلوار برهان الدین، خیابان شمس الائمه، بلوار شریعتی، میدان انقلاب، بلوار حضرت امام، میدان شهدا به سمت امامزاده سلیمان شاه (ع) و گلزار شهدای این شهر با پیمودن بلوار آزادی، میدان سردار دل‌ها، بلوار بسیج، میدان بسیج، بلوار برهان الدین، بلوار آیت الله حائری رژه موتوری را ادامه دادند.

 

 

رژه خودرویی و موتوری در کوهبنان برگزار شد

نیرو‌های شرکت کننده در این رژه موتوری و خودرویی با عبور از خیابان‌های سطح شهر یاد و خاطره رزمندگان، نیرو‌های بسیجی و مردم در دوران ۸ سال دفاع مقدس را در ذهن‌ها زنده کردند.

شرکت کنندگان در پایان این مراسم با آرمان‌های والای امام راحل و شهدای دوران جنگ تحمیلی تجدید میثاق کردند و به صورت دسته جمعی در مراسم نماز جمعه مسجد جامع کوهبنان واقع در محله انصار شرکت کردند.
 
 ۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی علیه ملت ایران در سال ۱۳۵۹ و آغاز هفته دفاع مقدس است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار