شوک به سرخ‌پوشان/ امیری بازی با الدحیل را از دست داد

کاپیتان پرسپولیسی‌ها به دلیل مصدومیت بازی حساس این تیم برابر الدحیل را از دست داد.

پرسپولیسی‌ها در نخستین دیدار خود در چارچوب مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه شب در ورزشگاه آزادی با نتیجه ۲ بر صفر برابر النصر عربستان شکست خورد تا شروع تلخی را در این مسابقات داشته باشد.

موضوعی که تلخی این شکست را بیشتر کرد، مصدومیت بد موقع مهدی ترابی ستاره این تیم از ناحیه مچ پا بود که در دقیقه ۴ بازی مجبور شد زمین بازی را ترک کند تا دست یحیی گل‌محمدی در این بازی را خالی بگذارد. اما این آخرین بدشانسی سرخ‌پوشان در این بازی نبود. در پایان این بازی کاپیتان پرسپولیس با ناراحتی زمین مسابقه را ترک کرد تا مشخص شود مصدومیت وحید امیری سوغات جدید بازی پرسپولیس با النصر است.

گفته می‌شود حالا بعد از انجام معاینات مورد نظر و انجام ام‌آرآی امیری از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شده و این بازیکن ملی‌پوش به طور حتم بازی پرسپولیس با الدحیل را در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از دست خواهد داد. امیری با توجه به این مصدومیت بین ۳ تا ۴ هفته از میدان دور خواهد بود.

گفتنی است وضعیت مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر هنوز مشخص نشده و حضور آن‌ها برای بازی با الدحیل در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. از طرفی نیز میلاد سرلک با توجه به کارت قرمزی که در بازی با النصر دریافت کرد دیگر غایب قطعی پرسپولیس در جدال با حریف قطری خواهد بود.

برنامه دیدار‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا:

۱۱ مهر: الدحیل قطر - پرسپولیس ساعت ۲۱:۳۰، عبدالله بین خلیفه

۲ آبان: پرسپولیس - استقلال تاجیکستان ساعت ۱۹:۳۰، آزادی

۱۵ آبان: استقلال تاجیکستان - پرسپولیس ساعت ۱۷:۳۰، مرکزی دوشنبه

۶ آذر: النصر عربستان - پرسپولیس ساعت ۲۱:۳۰، مرسول پارک

۲۰ آذر: پرسپولیس - الدحیل ۲۰ آذر، ساعت ۱۹:۳۰، آزادی

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.