نماینده ولی فقیه در استان کرمان مطرح کرد؛

نه محکم مردم به دشمنان در سالگرد اغتشاشات

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی گفت: مردم به فراخوان‌های دشمن در سالگرد اغتشاشات سال ۱۴۰۱، یک نه محکم گفتند و دست رد به سینه دشمن زدند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر کرمان در مصلای امام علی( ع)  ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: مردم و رزمندگان ما با بهره‌مندی از معنویت، فرماندهی ولایت فقیه و وحدت ناشی از غرور ملی و تاریخی ایرانیان، متجاوزان را در جنگ تحمیلی شکست دادند.

 او افزود:  دشمن بعثی از لحاظ نفرات آماده جنگ، پشتیبانی تدارکاتی و بین‌المللی بر ما برتری داشت و قاعدتا بایستی در جنگ بر ما غلبه می‌کرد؛ اما رزمندگان ما با بهره‌گیری از ایمان، معنویت و بهره‌مندی از فرامین امام خمینی(ره)  و همچنین غرور ملی توانستند بر دشمن فائق آیند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان تصریح کرد: هفته دفاع مقدس، مناسبتی عظیم و سرنوشت ساز در کشور ما است و  هفته‌ای است که از یک حادثه بزرگ تاریخی خبر می‌دهد و باید به درستی مرور شود.

او در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیدشت سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) و نیز روز سرباز و آغاز هفته وحدت گفت:  مسلمانان باید با هم متحد باشند و به جای خنثی کردن انرژی‌های یکدیگر در برابر دشمنان با یکدیگر وحدت داشته باشند.

امام جمعه کرمان همچنین  آغاز بازگشایی مدارس را گرامی داشت و گفت دانش آموزان، سرمایه‌های آینده کشور هستند و بایستی مفاهیم اسلام و انقلاب را به این سرمایه‌ها به درستی آموزش داد.

او تصریح کرد: مردم ما به فراخوان‌های دشمن در سالگرد اغتشاشات سال ۱۴۰۱ یک نه محکم گفتند و دست رد به سینه دشمن زدند و باید قدردان این مردم فهیم باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار