افزایش ۲۳ درصدی سفر به مشهد با ناوگان عمومی جاده‌ای 

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: این جابه جایی‌ها نسبت به دوره مشابه سال قبل ۲۳.۱ درصد در تعداد زائر و ۸.۲ درصد در تعداد سفر ناوگان افزایش داشته است.

حمیدرضا شهرکی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: سهم سفر‌های درون استانی از سفر‌های انجام شده ۴۳ درصد و برون استانی ۵۷ درصد است، همچنین سهم مسافران جابه‌جا شده در مسیر‌های درون استانی ۳۰ درصد و برون استانی ۷۰ درصد است.

او افزود: بر اساس گزارش‌های ثبت شده مربوط به سهم وسائط نقلیه در سفر‌های رفت، سهم اتوبوس ۶۵ درصد، مینی بوس ۱۴.۸ درصد و سواری کرایه ۲۰.۲ درصد است.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی ادامه داد: استان‌های دارای بیشترین اعزام به ترتیب خراسان جنوبی، تهران، اصفهان، سیستان و بلوچستان و مازندران بوده‌اند.

شهرکی بیان کرد: در بازه زمانی مورد اشاره در مجموع افزون بر ۳۳۵ هزار زائر توسط ۱۸ هزار و ۲۵۹ سفر ناوگان عمومی جاده‌ای از مبدا مشهد مقدس به مقاصد مختلف در استان‌ها جابه‌جا شده اند که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۳۲.۶ درصد در تعداد زائر و در تعداد سفر ناوگان ۳۲ درصد افزایش داشته است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار