بدرقه یادگار شهید بلباسی تا مدرسه

استاندار مازندران زینب بلباسی یادگار شهید محمدبلباسی از شهدای مدافع حرم را برای شروع سال تحصیلی جدید همراهی کرد.

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، استاندار مازندران در منزل شهید مدافع حرم شهرستان قائمشهر حاضر شد تا زینب، دختر کوچک این شهید بزرگوار را به نمایندگی از تمامی فرزندان شهدای این شهر و استان تا مدرسه همراهی و بدرقه کند.

سید محمود حسینی استاندار مازندران با بیان اینکه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، خداوند این توفیق را به ما داد تا محضر خانواده معظم شهید مدافع حرم، شهید محمد بلباسی باشیم، گفت: به نمایندگی از همه دانش آموزان و خانواده‌های آنان، توفیق پیدا کردیم تا خدمت زینب خانم باشیم و به اتفاق وی به مدرسه برویم و سال تحصیلی جدید را آغاز کنیم.

او افزود: تقارن سال تحصیلی امسال با هفته دفاع مقدس، برای ما بسیار ارزشمند است و یاد و خاطره همه شهیدان انقلاب اسلامی، شهدای والامقام استان مازندران، به ویژه شهید بلباسی عزیز را گرامی می‌داریم.

حسینی پور گفت: زینب بلباسی که در زمان شهادت پدرش، طفلی در شکم مادر بود با بیان این جمله که خیلی خوشحالم که امروز به مدرسه می‌روم، سال تحصیلی خود را شروع کرد و به کلاس اول رفت.

شهید محمد بلباسی از شهدای لشکر عملیاتی ۲۵ کربلای مازندران و یکی از ۱۳ نفری بود که در روز ۱۷ اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۵ در نبرد خان طومان به دست تکفیری‌ها به شهادت رسید و از وی دو پسر و دو دختر به یادگار مانده است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.