یقینی مطرح کرد؛

بازدید ۴۰ هزار خانواده از نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی

دبیر نمایشگاه ایران‌نوشت گفت: ۴۰ هزار خانواده از نمایشگاه امسال بازدید کردند و با توجه به استقبال خوب مخاطبان این رویداد تا هفتم مهر تمدید شد.

دبیر نهمین نمایشگاه ایران‌نوشت با اعلام این خبر، به بازدید نزدیک به ۴۰ هزار خانواده از نمایشگاه امسال اشاره کرد و افزود: با توجه به استقبال بسیار خوب مخاطبان از نهمین نمایشگاه ایران نوشت این رویداد تا هفتم مهرماه میزبان خانواده‌های عزیز و علاقمندان به تولیدات ایرانی است.

مدیرعامل مجمع فعالان نوشت‌افزار ایرانی حمایت خانواده‌ها از تولیدات ایرانی را دلگرم‌کننده توصیف کرد و گفت: عاملی که ۲۰۰ تولیدکننده حاضر در نمایشگاه را به تحمل دشواری‌های مسیر تولید نوشت‌افزار ترغیب می‌کند، حضور و علاقه مردم به محصولات داخلی است.

دبیر نهمین نمایشگاه ایران‌نوشت برگزاری نمایشگاهی مشابه در هفت شهر اصفهان، یزد، قم، شیراز، تبریز، مشهد و اهواز را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: صنعت نوشت‌افزار یک صنعت فراگیر است و بسیاری از تولیدکنندگان شهرستانی در آن فعالیت می‌کنند، از این رو برگزاری نمایشگاه‌هایی در استان‌های مختلف کشور عاملی برای فعالیت بهتر تولیدکنندگان سایر استان‌ها و توجه بیشتر کارآفرینان و صاحبان صنایع در استان‌های مختلف به حوزه نوشت‌افزار است.

نهمین نمایشگاه ایران‌نوشت از سوم تا هفتم مهرماه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران ادامه خواهد یافت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار