معوقات رتبه‌بندی معلمان با صدور احکام جدید واریز شد

معاون وزارت آموزش‌وپرورش گفت: معوقات رتبه‌بندی معلمان پس از صدور احکام جدید با حقوق شهریور واریز شد.

محمد مهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در برنامه تلویزیونی تهران ۲۰ گفت: امروز روز نخست سال تحصیلی بود و جشن بازگشایی در همه مدارس انجام شد و رویکرد ما توجه به مدارس دولتی است.

وی درباره سرویس مدارس افزود: این موضوع ارتباط مستقیم با آموزش و پرورش ندارد و وظیفه مدیر مدرسه فعالیت آموزشی و تربیتی است. در آیین نامه جدید سرویس مدارس بحث‌های کارشناسی در این‌باره انجام شد و اگر مدیر مدرسه بخواهد برای سرویس هم وقت بگذارد با مشکل مواجه می‌شود، شهرداری و وزارت کشور مسئولیت پیدا کردند کار سرویس مدارس را انجام دهند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: از سال گذشته تاکنون ۲۰ هزار و ۲۰ مدرسه با ظرفیت ۱۰ هزار کلاس درس ایجاد شد همچنین باید برای جذب معلمان با کیفیت اقدام کنیم و امسال ۵۰ هزار معلم جدید را جذب کردیم.

کاظمی درباره آموزش معلمان مدارس غیردولتی عنوان کرد: این فرایند از خرداد ماه شروع شده و توسط دانشگاه فرهنگیان ارائه می‌شود که در برخی استان‌ها فرآیند آموزش این معلمان به اتمام رسیده است.

وی درباره خدمتگزاران و سرایداران مدارس بیان کرد: با همراهی سازمان اداری و استخدامی تا پایان سال ۱۴۰۲ مجوز لازم نهایی شده و تعدادی خدمتگزار و سرایدار برای مدارس جذب می‌کنیم و تا پایان اسفند این کار انجام خواهد شد.

کاظمی درباره نبود معلم در برخی مدارس ابتدایی بیان کرد: نتایح آزمون استخدام آموزگار روز پنجشنبه هفته گذشته اعلام شد و سازماندهی این افراد در مناطق مشخص بود و از روز دوشنبه سازماندهی انجام خواهد شد و البته در برخی استان‌ها امروز سازماندهی این معلمان اتفاق افتاد و آن‌ها در مدرسه حضور داشتند، اگر والدین در مدرسه‌ای با نبود معلم مواجه بودند می‌توانند به اداره آموزش و پرورش منطقه مراجعه و موضوع را اعلام کنند البته ادارات آموزش و پرورش از موضوع آگاه هستند، با توجه به افزایش جمعیت دانش‌آموزی و بازنشستگی نیروی انسانی شاهد بودیم که ورودی معلم اندک بود و بیشترین استخدام در دو سال گذشته انجام شده است.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش درباره کمبود حقوق معلمان مدارس غیردولتی عنوان کرد: آموزش و پرورش به دنبال تصویب قانون برای حمایت بیشتر از معلمان مدارس غیردولتی است و طرحی از سال گذشته در حال بررسی است که براساس آن مدارس غیردولتی برای پرداخت حقوق از قانون کار تبعیت خواهند کرد.

وی در پایان با اشاره به ممنوعیت به کارگیری معلمان خرید خدمات بیان کرد: همکاران ما به دنبال مجوز هستند البته اکثر معلمان خرید خدمات در آزمون استخدامی اخیر شرکت کرده و پذیرفته شدند.

کاظمی درباره معوقات رتبه بندی معلمان گفت: معلمانی که به رتبه‌بندی معترض بودند و احکام جدید آن‌ها بعد از اعتراض صادر شد با حقوق شهریور معوقات برایشان واریز شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۵:۰۳ ۰۴ مهر ۱۴۰۲
برای من واریز شد
Japan
بازنشسته ی ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
۱۳:۲۵ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
کجا واریز شد چرا همش دروغ میگین؟!
Iran (Islamic Republic of)
رضا
۱۱:۴۲ ۰۳ مهر ۱۴۰۲
کو؟؟؟؟؟!!!!! کجا؟؟؟!!! کی؟؟؟؟!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۰۱ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
خدا وکیلی این معاون محترم هیچی نوفهمه?
Iran (Islamic Republic of)
I
۲۲:۴۲ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
ها ای دروغو که گفتی راسته?
من یه معلمم چیزی ندیدم ,چرا دروغ میگین
Iran (Islamic Republic of)
معلم بدون انگیزه
۲۲:۲۱ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
چرا دروغ میگوئید؟
لعنت الله علی صحرایی کذاب
Iran (Islamic Republic of)
جواد
۱۴:۴۰ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
یکبار در مدرسه گفتم آموزش و پرورش کاراش رو نمی‌فهمه و همیشه شیر تو شیره.۶ ماه ابلاغ معاونت منو دیر زدن در ۷ سال قبل ۳ میلیون ضرر بهم زدن.مگه دروغ گفتم؟ کدوم معوقه.دو ساله رتبه م ۴ شده یک ریال ندادن.لا اقل تو حقوق ماهانه هم نیاوردن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۷ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
فیشی یکی از همکاران را دیدم کلأ بابت اضافه شش ماه سه میلیون داده بودند. زشته بخدا اعلام میکنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۳۴ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
لطفا به جناب وزیر و دارو دستش بگین اینقدر در مورد رتبه بندی جار نزنین،حرف زدن بلد نیستین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۶:۱۳ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
با حقوق شهریور واریز شد .
واقعا؟؟؟
این دروغه راسته؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۷ ۰۲ مهر ۱۴۰۲
البته برای ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ و فقط برای کسانی که حکم پذیرش اعتراض آن ها صادر شد و خیلی کسانی هستند که هنوز جواب اعتراضشان هنوز نیامده است
آخرین اخبار