از دستگیری سارقان موتورسیکلت در نقاط مختلف فارس تا بازداشت اراذل و اوباش در آباده

مهم‌ترین حوادث یکم مهرماه ۱۴۰۲ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

مهم‌ترین حوادث روز شنبه یکم مهرماه ۱۴۰۲ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

دستگیری سارق با ۱۲ فقره سرقت در مرودشت

فرمانده انتظامی مرودشت از دستگیری سارق با ۱۲ فقره سرقت در بخش سیدان این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرشید زینلی فرمانده انتظامی مرودشت اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت موتورسیکلت در بخش سیدان شهرستان مرودشت، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

او اضافه کرد: ماموران انتظامی بخش سیدان با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند در این خصوص یک سارق سابقه‌دار را شناسایی و او را در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز از او کشف کنند.

فرمانده انتظامی مرودشت با اشاره به اینکه متهم در بازجویی اولیه به سرقت موتورسیکلت و ۱۲ فقره سرقت از اماکن خصوصی در بخش سیدان نیز اعتراف کرد، افزود: سارق پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

سرهنگ زینلی با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش جامعه خط قرمز پلیس است، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستبند بر دست متهم

سارق موتورسیکلت در کازرون روانه دادسرا شد

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون از کشف و دستگیری سارق موتورسیکلت خبر داد. 

سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده انتظامی شهرستان کازرون بیان کرد: ماموران پاسگاه انتظامی کنارتخته هنگام گشت‌زنی به راکب یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک شدند و نسبت به توقف آن اقدام کردند. 

فرمانده انتظامی کازرون افزود: با استعلام از سامانه پلیس آگاهی، مشخص شد که این موتورسیکلت سرقتی و سابقه سرقت از شهرستان بوشهر کلانتری ۲۱ عالیشهر دارد.

سرهنگ زراعتیان با بیان اینکه راکب پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد، از شهروندان خواست نکات ایمنی را برای نگهداشت وسایط نقلیه بکار ببندند و در صورت برخورد با موارد مشکوک مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارقان موتورسیکلت در سپیدان

فرمانده انتظامی سپیدان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت دارای سابقه سرقت از شیراز و دستگیری سارقان خبر داد.

سرهنگ احمد فداکار فرمانده انتظامی سپیدان بیان کرد: ماموران پاسگاه انتظامی همایجان این فرماندهی هنگام گشت زنی به یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک شدند و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

او افزود: در بررسی اولیه از سامانه پلیس آگاهی مشخص شد که موتورسیکلت مسروقه و سابقه سرقت از شیراز دارد.

فرمانده انتظامی سپیدان با بیان اینکه راکب و ترک‌نشین دستگیر و برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، گفت: شهروندان هشدار‌ها و آموزش‌های پلیس را جدی گرفته و به منظور جلوگیری از وقوع پدیده نابهنجار سرقت، ضمن استفاده از تجهیزات بازدارنده و رعایت نکات ایمنی، در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعا با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند و آنان را در تامین و حفظ امنیت پایدار در جامعه یاری دهند.

بازداشت اراذل و اوباش در آباده 

فرمانده انتظامی آباده گفت: ۲ نفر اراذل و اوباش که ضمن درگیری و اخلال در نظم عمومی باعث نارضایتی شهروندان شده بودند، در عملیات پلیس امنیت عمومی دستگیر شدند.

سرهنگ سیدابوالفضل مسعودی فرمانده انتظامی آباده بیان کرد: در پی اعلام گزارش‌هایی از شهروندان مبنی بر درگیری، ایجاد مزاحمت و اخلال در نظم عمومی ۲ نفر اراذل و اوباش در یکی از محله‌های این شهرستان و اعلام نارضایتی مردم، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

عاقبت متهم

او افزود: طی ۷۲ ساعت گذشته ماموران پلیس موفق شدند در این خصوص هر ۲ نفر اراذل و اوباش را شناسایی و آنان را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی آباده با بیان اینکه از متهمان یک تیغه قمه کشف شد، گفت: افراد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

سرهنگ مسعودی گفت: پلیس با جدیت با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مقابله می‌کند و تلفن ۱۱۰ در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش‌ها و اطلاعات شهروندان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.